PlayStation Plus'a abone olan Apex Legends oyuncuları karakter skinleri, silah skinleri ve iki afiş içeren ücretsiz bir Play Pack alabilir. Lifeline ve Mirage de yeni özelleştirmeler alıyor.

PlayStation Plus Aboneleri Apex Legends için Ücretsiz Play Pack Alıyorlar

PlayStation Plus Aboneleri Apex Legends için Ücretsiz Play Pack Alıyorlar

Apex Legends, PlayStation Plus'a sahip olmayanlar da dahil olmak üzere, tüm PS4 sahipleri için ücretsiz olarak oynanırken, Sony'nin premium üyelik programına abone olanlar ücretsiz olarak ek para kazanabilirler. Yeni bir Apex Legends Play Pack, PlayStation Store'da mevcut ve PS Plus üyelerine özel.

En yeni Play Pack, iki karakter skini ve iki afiş olmak üzere, Lifeline ve Mirage için yeni özelleştirmeler içerir. Ayrıca Eva-8 ve R-99 için iki silah skini ile birlikte geliyor. PS4'te Play Pack bonuslarını almak için, sadece Apex Legends mağazası sayfasına gidin, Eklentiler bölümüne tıklayın ve Play Pack'i sepetinize ekleyin. Ücretsiz olarak "satın alma işlemini" tamamlayabilir ve daha sonra, Legend'ınızı kişiselleştirirken yeni skinler ve pankartlar bulabileceksiniz.

Ücretsiz Apex Legends PlayStation Plus Play Pack

Apex Legends sadece üç ay önce piyasaya sürüldü ve hızlı bir şekilde 50 milyon oyuncuya ulaştı, bu da ücretsiz oynanan battle royale oyunu için büyük bir dönüm noktası oldu. EA, geçtiğimiz günlerde Apex Legends’ın mobile geleceğini onayladı. Apex'in gelecekteki planları hakkında daha fazla bilgi, yaklaşmakta olan Sezon 2 Battle Pass da dahil olmak üzere EA'nın E3 öncesi haziran ayında yaptığı gösteri sırasında açıklanacak.

Ücretsiz Apex Legends PlayStation Plus Play Pack

Ücretsiz Apex Legends PlayStation Plus Play Pack

Facebook Yorumları