PUBG İçin Bir Başka Güncelleme

PUBG İçin Bir Başka Güncelleme

PUBG

PUBG

PlayerUnknown’un Battlegrounds için Xbox One‘da yeni bir güncelleme mevcut. Bu popüler Battle Royale oyununun Microsoft‘un konsolunda bu hafta başında gelen oldukça büyük bir güncellemeyi takiben elde ettiği ikinci yamayı işaret ediyor.

Yeni yama, PUBG’in önceki Xbox One güncellemesi kadar büyük olmasa da, konsoldaki sürümü daha da rafine etmek için PC‘de olduğu kadar iyi çalışmasını sağlayan bir dizi geliştirme kapsıyor. Çeşitli çarpışma sorunlarına değinmenin yanı sıra, yeni PUBG güncellemesi oyunu daha da iyi yapıyor.  Güncelleştirme ayrıca belirtilmemiş bazı performans geliştirmelerine de sahip. Tam yama notlarını aşağıda bulabilirsiniz.

PUBG, Xbox One‘ın erken erişiminde geçen hafta piyasaya çıktı ve konsolda çok popüler olduğu kanıtlandı. Oyunun ilk 48 saati boyunca 1 milyondan fazla oyuncu oynamıştı. Oyunun önceki konsol güncellemesi, görseller ve performansa yönelik ilk geçiş iyileştirmelerin yanı sıra çeşitli animasyon ve hata düzeltmeleri yapmıştı.

Bu hafta aynı zamanda dokuz aylık Early Access‘de piyasaya sürüldükten sonra PC’de PUBG 1.0 sürümü yayınlandı. 1.0 sürümü oyuna, PUBG yaratıcısı Brendan Greene‘in “oyunu ciddi bir şekilde değiştirecek” dediği tırmanma ve tonoz gibi birçok yeni mekanik getiriyor. Ayrıca, güncellemede Xbox One sürümüne eklenecek olan Miramar adlı yeni bir çöl haritasını tanıtıyor. PUBG incelememizde harita hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

PUBG Yama Notları

Optimizasyon

– Devam eden performans optimizasyonları

Oyun İçi

– Genel hassasiyet seçeneği için ayar aralığı genişletildi

– Silah geri tepmesi azaldı (yalnızca Xbox)

– Ekip kullanıcı arayüzü artık sesli sohbet durumunu doğru şekilde gösterecek

– Ek Yerelleştirme güncelleştirmeleri

Bug

– Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri

– Bir öğeyi envanterinden kullanırken ölen bir hedefi seyrederken, döküm çubuğu kullanıcı arayüzünün ekranda kalacağı bir sorun düzeltildi.

Kaynak: 1