PUBG Mobile’e 0.15.0 Güncellemesi Geldi. İşte Tüm Yenilikler !

PUBG Mobile’e 0.15.0 Güncellemesi Geldi. İşte Tüm Yenilikler !

Son zamanların en gözde oyunlarından birisi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, düzenlediği etkinliklerle dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak Cadılar Bayramına yönelik güncelleme yayınlayan şirket, birçok oyuncuyu mutlu edecek yenilik getirdi. 31 Ekim’de kutlanan Cadılar Bayramı için günler önceden böyle bir güncelleme yayınlayarak dikkatleri üstüne çekmeyi başardı. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds mobile’a gelen en büyük güncelleme olan 0.15.0 güncellemesi sadece Cadılar Bayramı odaklı değil aynı zamanda oyun içi yenilikleri de kapsıyor. Güncellemenin içeriğinde yeni silahlar, araçlar ve yepyeni özellikler bulunuyor. Ayrıca 0.15.0 güncellemesiyle birlikte Survive Till Dawn – Zombi Modu’da güncellendi. Oyuncular şu an güncellemeye Google Play ve App Store üzerinden ulaşabiliyorlar.

2019 yılının başında Resident Evil ile yaptıkları iş birliği sonucu Survive Till Dawn modunu eklemişti. Bu mod’la birlikte gelen zombilerle savaş ayrıntısı oyuncuları en çok eğlendiren yeniliklerden biri olmuştu. Ayrıca güncellemeyle birlikte eski fabrikalar ve yeni bir düşman insan grubu da oyun ekleniyor. Oyuncular bu düşmanları alt ederek kendilerini geliştirebilecek ödüller kazanabilecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’ın 0.15.0 güncellemesi için yayınladığı içerik listesine aşağıdan ulaşabilirsiniz

• BRDM-2 Amfibik Zırhlı Araç – Oyuncular sadece işaret fişeği ile çağrılabilen vealınan hasarı azaltan bu özel tankla hem karada hem de suda yolculuk edebilecekler.

• Çıkıntılara Tutunma – Uzun süredir beklenen çıkıntılara tutunma özelliği ile oyuncularbinalar ve konteynerler arasında tırmanarak daha önce erişilemeyen noktalara gidebilecekler.  

• Desert Eagle – Tüm tabancalar arasında en yüksek hasara ve namlu çıkış hızına sahip bu yeni tabanca, kurşun başına 62 hasar verir. Lazer Nişangâh, Holografik Nişangâh, Silah Lazeri ve şarjör eklentilerine hazır halde geliyor.

• Petrol Varilleri – Tüm haritalarda bulunabilen araç petrol varilleri üzerlerine birkaç kurşun atarak patlatılabiliyor.

• Grafiti – Oyuncular artık dört farklı grafiti tipiyle kendi işaretlerini savaş alanına bırakabilecekler.

• Silah iyileştirmeleri veek düzenlemeler – M16A4, Vector, UMP45 ve MK47 Mutant silahları yeni eklentiler,mühimmat türleri ve taşıma kapasitelerinin yanı sıra diğer performans ve grafik  iyileştirmeleri ile geliştirildi.