PUBG Ücretsiz Horizon: Zero Dawn Skinleri : PS4

PUBG Ücretsiz Horizon: Zero Dawn Skinleri : PS4

Yukarıda görüldüğü gibi, kozmetikler dört farklı kategoriye ayrılır. Oyuncular, her bir parçanın kilidini açmak için aşağıdaki görevleri gerçekleştirmelidir.

 

  • Eclipse Mask: 5 Mart – 5 Nisan arasında 10 PUBG oyunu oyna
  • Eclipse Top: 5 Mart – 5 Nisan arasında PUBG’ye giriş yap
  • Eclipse Kar98k: 8,000 BP Maliyet
  • Horizon: Zero Dawn Pan: 5 Mart – 5 Nisan tarihleri arasında tatar yayı (crossbow) ile 10 oyuncu öldür.

 

Başka bir deyişle, Horizon silah skini hariç, setteki her şey orta derecede yetenekli bir oyunla ücretsiz olarak elde edilebilir. PUBG’nin lisanslı kaplamalarının büyük çoğunluğunun tipik olarak pahalı kasalar içerdiği göz önüne alındığında, bu nadir fırsattan yararlanmaya değer.

Bu kaplamalar ne kadar cool olursa olsun, PUBG’nin PS4 sürümü için merak uyandırıcı bir zamanda geldiklerini inkar etmek mümkün değil. Apex Legends ve Fortnite gibi ücretsiz oyunlar Sony’nin platformundaki sohbete hükmetmeye devam ederken, PUBG Corp’un 30 dolarlık teklifini çevreleyen hype’ın yoluna çok çabuk düştüğü bir sır değil. Görünüşe göre, bu Horizon skinlerinin çoğunu ücretsiz olarak vererek, geliştiricilerin oyuncuları meşgul etmenin bir yolunu aradıkları görülüyor. Elbette, bu, PUBG Corp’un özel kaplamalar tasarlamak için Sony ile ortak olduğu ilk etkinlik değil. Nathan Drake’in kıyafeti ve Ellie’nin sırt çantası da oyun için ön sipariş bonusları olarak mevcuttu.

PUBG PC, Xbox One, Mobil ve PS4’te oynanabilir olsa da, Horizon: Zero Dawn Eclipse skinleri PS4’e özeldir.

 

Bu PUBG Horizon skinleri hakkındaki düşünceleriniz neler? Seni oyuna geri getirecek kadar havalılar mı? Bize yorum kısmında belirtin!