PUBG Xbox One Güncellemesi Çıktı

PUBG Xbox One Güncellemesi Çıktı

PUBG Xbox One Güncellemesi

PUBG Xbox One Güncellemesi

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricisi PUBG Corp., Xbox One‘daki oyun için yeni bir güncelleme yayınladı. Yama şimdi karşıdan yüklenebilir ve öncelikle oyunun kare hızını optimize etmeye, çökmeleri azaltmaya ve her şeyin performansını iyileştirmeye odaklanır.

Özellikle, yeni yama, PUBG’nin konsoldaki grafik performansını iyileştirmek için bazı doku değişikliklerini yapar. Benzer şekilde, araç profilleri, çerçeveyi iyileştirmek için optimize edilmiştir ve PUBG Corp., çökmeyi azaltmak için çeşitli başka tanımlanmamış düzeltmeler uygulamıştır.

Buna ek olarak, geliştirici gezinme menüleri yapmak ve silahlar arasında önceden olduğundan daha hızlı değiş tokuş yapmak için envanter sistemini değiştirdi. Oyuncular artık denetleyicinin omuz tetikleyicilerini kullanarak hızla gezinebilir, silah yuvaları ve ekleri artık D-pad ile seçilebilir. Son olarak, PUBG Corp., envanter ekranında “seçilen alanları tanımlamak için odak noktaları” ekledi.

Bu güncellemedeki diğer değişiklikler arasında, uçakta kalan oyuncuların sayısını gösteren bir sayaç bulunurken, başka hiçbir oyuncu etrafta olmadığında oyuncuların ayak seslerini duymasına neden olan bir hata düzeltildi.

PUBG geçtiğimiz günlerde Xbox One’da konsolda 5 milyon oyuncuyu geride bırakarak başka bir dönüm noktasına ulaştı. Başarıyı anmak için, PUBG Corp, başka bir ücretsiz kozmetik ürün olan PUBG5 Varsity ceketini veriyor. Oyunu satın alan ve bir karakter yaratan tüm oyuncular 22 Mart tarihinde ücretsiz olarak kıyafet alacaklar.

PUBG Xbox One Güncelleme 11 Yama Notları

Performans / Optimizasyon / İstikrar
 – Grafik performansını iyileştirmek için uygulanan doku değişiklikleri
 – Çerçeveyi geliştirmek için optimize edilmiş araç profilleri
 – Kilitlenmeleri azaltmak için ek düzeltmeler

UI / UX (Envanter)
 – Envanterin düzeni iyileştirildi, seçilen alanları belirlemek için odak noktaları ekledi, daha net bir düğme kılavuzu ve araç ipuçları
 – Silah yuvaları ve ataşmanlarının geliştirilmiş seçimi – oyuncular D-Pad’i kullanarak odağı ve seçimi değiştirebilir
 – Hızlı kaydırma, LT / RT düğmeleri kullanılarak eklendi

Oynanış
 – Uçakta kalan oyuncuların sayısını göstermek için bir sayaç eklendi

Kozmetik Ürünler
 – Geçen hafta açıklanan Varsity Ceket’in (PUBG5 ceket olarak da bilinir) topluluğa hatırlatılması, 22 Mart’tan sonra oyunculara ödüllendirilecek. Oyunun envanterinde 22 Mart’ta, menünün özelleştirme sekmesinin içinde bulunur.

Hata Düzeltmeleri
 – Çevrede başka hiçbir oyuncu olmadığında oyuncuların ayak seslerini duymasına neden olan sabit sorun
 – Mavi bölgenin doğru görüntülenmesini engelleyen bir sorun düzeltildi

Kaynak: 1