PUBG’ye Botlar ve Ranked Maçlar Eklendi

0 Yorum · 524 Görüntüleme

Oyuna botlar ve Ranked Maçlar eklendi.


1 haftalık test sunucusundan sonra PUBG’nin 7.2 güncellemesi yayına girdi. Oyuna botlar ve Ranked Maçlar eklendi. Ranked maçlar benzer oyunlardaki ranked sistemiyle aynı mantıkta çalışıyor. Erangel, Miramar ve Sanhok'tan rastgele seçilen 64 oyunculu bir haritaya kadro atıyor. Bugünden itibaren üçüncü veya birinci şahıs olarak yeni moda geçebilir ve sezon sonuna kadar Ranked rütbesinde tırmanmaya başlayabilirsiniz. Bununla birlikte, başlangıç ​​derecenizi almadan önce yerleşim maçlarınızı tamamlamanız gerekiyor. Gelecek sezonlarda başlangıç ​​seviyenizi verirken önceki performansınız da dikkate alınacak çünkü.

 

 

Master, en yüksek rütbe bölümüdür ve oraya ulaşmak için rütbe seviyenizi yükseltebilecek veya düşürebilecek maçlardan RP kazanmanız gerekiyor. Sezonun sonunda yerleşiminize göre bir ödül alacaksınız. Gold V veya daha yüksek bir seviyeye ulaşmayı başarırsanız kendinizi her sezon değişecek sıralı bir cilt seti ile netleştireceksiniz.

Amblemler ve isim plakaları kaplamalar kadar cazip olmasa da, yalnızca yerleşim maçlarınızı bitirseniz bile bir şeyler kazanırsınız. Söylenene göre en iyi 500 oyuncu, isim levhalarının ve amblemlerinin tasarımında ekstra bir şey kazanacakmış.

Ayrıca bir yenilik daha var. 7.2 güncellemesi av tüfeklerine, oyun boyunca uygulanabilir olmasını sağlamak için tükürük ve cila verdi. (İşlevi: Doğruluk, hasar ve hızı arttırır ve M416 ve diğer AR'ler arasındaki boşluğu azaltır.)

Güncelleme ayrıca botların gelişine de işaret ediyor. Botlar da normal oyunlarda görünmeye başlayacaklar ancak sıralama maçlarında görünmeyecekler ve görünüşe göre oyunculara becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak kolaylıklar sağlayacaklar.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!