PUBG’nin PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

PUBG’nin PlayStation 4 Çıkış Tarihi Belli Oldu

PUBG PS4

PUBG PS4

PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın yakında PlayStation 4‘e geleceği sızıntılarından sonra bile, birçok oyuncunun hala şüpheleri vardı. Sony ve PUBG, oyunun gerçekten PS4 konsoluna ve yakında geleceğini açıkladı. Popüler Erangel, Miramar ve Sanhok haritalarıyla 7 Aralık’ta gelecek. Vikendi olarak bilinen kar temalı bir harita ise, 2018 kışının sonlarına doğru çıkacak.

Bu bir aydan daha az bir süre ve ön siparişler bugün açılıyor. Oyuncuları teşvik etmek için şimdi satın alımında, PUBG ve Sony bir Nathan Drake Uncharted Serisi “Desert Outfit”, The Last of Us’dan Ellie’nin sırt çantası ve PlayStation Kullanıcı Kimliğiniz için bir PUBG avatarı ve teması da dahil olmak üzere bazı skinleri veriyor.

Peki neden PS4’de çıkması bu kadar uzun sürdü? Microsoft kendisi ile anlaşması için para ödemiş olabilir ve bunlar genellikle bir yıl sürmektedir. Oyun Xbox‘ta da Aralık 2017’de başlatılmıştır. Sony ayrıca, PUBG’nin geliştirilmeye hazır oyunlar için bir programı olmadığından Eylül 2018’de beta’dan çıkmasını beklemiş olabilir.