Rainbow Six Siege Oyuncuları Hediye Alıyor

0 Yorum · 93 Görüntüleme

Rainbow Six Siege ücretsiz 'Holiday Pack' rastgele bir DLC Operatörünün kilidini açar. Ubisoft, Rainbow Six Siege oyuncuları için sürpriz bir tatil hediyesi yayınladı.


Rainbow Six Siege Holiday Pack

Rainbow Six Siege Holiday Pack

Ubisoft, Tom Clancy's Rainbow Six Siege'de sürpriz bir hediye yayınladı ve festival sezonunda giriş yaparken sınırlı bir süre için "Holiday Pack" verdi. Bu bir defalık pakettir, mevcut üç yıllık açılış sonrası içeriğin tamamını kapsayan, mevcut DLC serisinden rastgele bir Operatörün kilidini kalıcı olarak açar.

Rainbow Six Siege'in başlatılması, oyun içi menü aracılığıyla kullanılabilecek Holiday Pack'i otomatik olarak verir. Ayrıca, tam dizilimde spor yapanlar için, Holiday Pack 25.000 bonus Renown para birimine dönüştürülebilir.

Rainbow Six Siege Holiday Pack'e erişmek için 24 Aralık - 1 Ocak 2019 tarihleri arasında giriş yapın. Bu paket tüm Xbox One, PlayStation 4 ve PC oyuncuları için geçerlidir.

Rainbow Six Siege son olarak Operation Wind Bastion güncellemesini aldı. İki oynanabilir Operatörü, "Fortress" adlı çok oyunculu haritasını ve çeşitli oyun geliştirmelerini getirdi.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!