Renekton ct, Renekton Counter, Renekton Counterları - Renekton'a Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

0 Yorum · 1624 Görüntüleme

Renekton'a karşı hangi rakipler güçlü, hangi rakipler onu evire çevire yenebilir ve Renekton'a karşı mücadele ederken nelere dikkat etmelisiniz, öneriler nelerdir. Aynı zamanda Renekton'a karşı kötü olan rakipler hangileridir. Detaylar haberimizin devamında...


Renekton Counter

Renekton Counter

Renekton counter (Renekton ct)'dan bahsetmeden önce biraz kendisinin özelliklerinden bahsedelim. Daha sonra rakiplerine geçeceğiz.

Renekton Kumların Kasabı; Shurima'nın kavurulmuş çöllerinden gelen Renekton, Yükseliş'e ermiş korkunç, öfkeli bir varlıktır. Bir zamanlar, ülkenin ordularını sayısız zafere götüren imparatorluğunun en değerli savaşçısıydı. Bununla birlikte, imparatorluğun çöküşünden sonra Renekton kumların altına gömüldü ve yavaş yavaş, dünya dönüp değiştikçe deliliğe yenik düştü. Şimdi bir kez daha özgür, tek derdi karanlıkta geçirdiği yüzyıllar boyunca deliliğinde suçladığı kardeşi Nasus'u bulmak ve öldürmek.

Öncelikle LoL karakteri Renekton'un yeteneklerini hatırlayalım.

Renekton Yetenekler

Hiddet Saltanatı
Renekton, yaptığı her otomatik saldırıda Öfke kazanır. Bu Öfke yeteneklerini bonus etkilerle güçlendirebilir. Ek olarak, Renekton canı az olduğunda Öfke kazanır.

Ezik Katili
Renekton bıçağını sallar, etrafındaki tüm hedeflere orta derecede fiziksel hasar verir ve verilen hasarın küçük bir miktarı kadar iyileşir. 50'den fazla Öfke değeri varsa, hasarı ve iyileşmesi artar.

İnsafsız Yırtıcı
Renekton, hedefini iki kez biçer, orta derecede fiziksel hasar verir ve onları 0.75 saniye sersemletir. Renekton'da 50'den fazla Öfke değeri varsa, hedefi üç kez biçer, yüksek fiziksel hasar verir ve onları 1,5 saniyeliğine sersemletir.

Kes Biç
Renekton, yoluna çıkan birimlere hasar vererek yerinden fırlar. Güçlendirilen Renekton, bonus hasar verir ve isabet eden birimlerin Zırh değerini azaltır.

Sahip
Renekton, Zorba formuna dönüşerek, bonus Can kazanır ve etrafındaki düşmanlara hasar verir. Bu formda Renekton periyodik olarak Öfke kazanır.

Renekton Counterlar'ına (Renekton ct) bir göz atalım.
Renekton ct, Renekton Counter, Renekton Counterları:

Renekton'a Karşı İyi Olan Rakipler

Renekton'a Karşı İyi Olan Rakipler

Renekton'a Karşı Kötü Olan Rakipler

Renekton'a Karşı Kötü Olan Rakipler
Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!