Resident Evil 2 Lansman Sonrası Ücretsiz DLC Modu Alıyor

Yorum · 1 Görüntüleme

Capcom, piyasaya sürüldükten sonra tekrarlanabilir görevler ve rastgele unsurlarla uzun ömürlülük sağlamayı amaçlayan Resident Evil 2'ye yeni bir mod geleceğini duyurdu.


Resident Evil 2 Ücretsiz DLC

Resident Evil 2 Ücretsiz DLC

Capcom, piyasaya sürüldükten sonra tekrarlanabilir görevler ve rastgele unsurlarla uzun ömürlülük sağlamayı amaçlayan Resident Evil 2'ye yeni bir mod geleceğini duyurdu. "Ghost Survivors" modu tüm oyuncular için ücretsiz olacak ve birden fazla ciltte  yayınlanacak.

ResetEra'da yayınlanan bir yazı, Capcom'un başlattığı etkinlik akışından gelen duyuruyu detaylandırıyor. Ghost Survivors, üç cilt boyunca yayınlanacak. İlk cilt, belediye başkanının kızı Katherine ve Robert Kendo adlı bir USS üyesini oynanabilir karakterler olarak içerecek. Bu kipin ana mücadelesi görünmeyen en az bir yeni düşman türü içerdiği de söyleniyor. Modu taze tutmak için rastgele unsurlar ve zorluklardaki iyi performansa dayanan yükseltmeler satın almanıza izin veren oyun içi bir mağaza tanıtır.

RE2 remake ayrıca orijinalinden 4th Survivor ve Tofu modlarına sahip olacak ve ana mücadeleyi tamamladıktan sonra size biraz daha fazlasını verecek. 4th Survivor sizi özel ajan HUNK'un rolüne sokuyor. Tofu, zombi istilasına uğramış şehri, büyük bir soya eti bloğu olarak keşfetmenizi sağlar.

Resident Evil 2 çıktıktan sonra bilgisayarınızda oynayıp oynayamayacağınızı öğrenmek için Resident Evil 2 Sistem Gereksinimleri konumuza bakınız.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!