Roguelike RPG Children of Morta'nın Resmi Yayınlanma Tarihi Açıklandı

0 Yorum · 49 Görüntüleme

Indie stüdyo Dead Mage nihayet yepyeni bir duyuru fragmanında yaklaşan hack-n-slash RPG Children of Morta için bir çıkış tarihi verdi.


Children of Morta

Children of Morta

RPG hack-n-slash Children of Morta, konsollar ve PC için kesin bir sürüm tarihi belirledi. Shadow Blade'ten ve yeni duyurulan Tale of Ronin'den sorumlu olan Dead Mage'ın yaklaşan rogueli'si, PC için 3 Eylül'de ve Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Ekim'de yayınlanacak.

Children of Morta, Bergson ailesinin bir üyesini yaklaşmakta olan Corruption'u savuşturma arayışlarına göre kontrol edebileceğiniz, roguelike unsurlara sahip, hikaye odaklı bir aksiyon RPG'sidir. Mount Morta'nın tarihini ve kalıntılarını keşfederken sürekli değişen zindanları ve biyomları keşfetmek için oynanabilir altı karakter arasından seçim yapacaksınız. Fragmana göz atabilirsiniz.

Children of Morta Fragman

Dead Mage'den Amir Fassihi, bir Xbox Wire blogunda, Children of Morta'yı "hepimizin tanıdığı sade, basit duyguların öyküsü: umut, cesaret, sevgi ve sonunda fedakarlık ve keder" olarak nitelendirdi. Fassihi ayrıca, her karakterin benzersiz olmasına rağmen, "onları sık kullanıyorsanız karakterlerin dinlenmesi gerektiğini" söyledi. Böylelikle Dead Mage, diğer aile üyelerini ve yeteneklerini denemek için size ilham verecek.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!