Rus geliştiriciler, Pine Harbor korku oyununa iki yıl destek planını sundu.

Rus geliştiriciler, Pine Harbor korku oyununa iki yıl destek planını sundu.

Geçen ay, Rusya’daki genç geliştirici stüdyosu Vision Forge Team tarafından geliştirilen ve korku, nişancı ve hayatta kalma unsurlarını bir araya getiren iddialı bir oyun olan Pine Harbor’ın PC sürümü çıktı. “Stalker 2” etrafındaki gürültü nedeniyle yerli oyunun dikkati kolayca kaybolabilirdi, ancak Pine Harbor’ın oyun yolculuğu yeni başlıyor, çünkü erken erişimde ve geliştiriciler şimdi aktif olarak geliştirmeyi planlıyorlar. Oyunun nereye gideceğine dair ipuçları, iki yıldır sürecek olan destek planından öğrenilebilir.

Geliştiricilerin yayınladığı bilgilere göre, Pine Harbor’ın erken erişimi 2025 yılının sonuna kadar sürecek. Bu süre zarfında proje çeşitli düzeltmeler, iyileştirmeler ve tabii ki yeni içerikler alacak. Bu yıl Vision Forge Team ekibi ev savunma mekaniği, düşman yapay zekası ve yakın dövüş mekaniğini geliştirmeye odaklanmayı planlıyor. 2024 yılının sonunda, ikinci patronun uygulanacağını ve ana hikayenin devam edeceğini söylüyorlar.

2025 yılında Pine Harbor’ın geliştiricileri projenin hikayesini eklemeye ve tüm projeyi optimize etmeye odaklanacaklar. Ayrıca gelecek yıl oyunun konsol versiyonunu piyasaya sürmeyi planlıyorlar.