Samsung Galaxy Note 8 Satış Öncesi Rekor Kırıdı

Yorum · 14 Görüntüleme

Hatırladığınız üzere Note 7'nin geçen sene pil patlamaları olmuş ve durdurulmasına karar verilmişti. Ama buna rağmen Note modeli halen güçlü gözüküyor.


Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Şirket, bugün ABD'de daha fazla müşterinin, önceki yıllarda sattığı diğer Note'lara göre Note 8'i önceden sipariş verdiğini açıkladı. 

Note 8 ön siparişler 24 Ağustos'ta başladı ve cihaz bugüne kadar Samsung'un en pahalı akıllı telefonlarından biri olan 930 $ 'dan başlıyor. Fiyat pahalı, ancak Samsung bazı ön sipariş tekliflerini bu fiyat etiketinden aşağıda bırakmaya çalıştı. 24 Eylül öncesi ön siparişler, Gear 360 kamera veya kablosuz bir şarj paketi seçimi için uygundur. Ayrıca mevcut Note 7 sahiplerine, Note 8 aygıtını almaları halinde keskin bir indirim teklif edildi. Aynı zamanda yurtdışındaki operatör şirketleri de müşterilerinin yeni bir hat için kaydolması ve ikinci bir Samsung Galaxy Note 8 almaları durumunda tam indirim fırsatlarını sundular. 

Samsung şimdiye kadar kaç tane Galaxy Note 8 ön siparişi verildiğini belirtmedi. Ancak önceki yılda Note 7 cihazlarının yaşadığı sorunlardan dolayı endişeliydi ama hatta fiyata rağmen Note serisinin ne kadar popüler olduğunu görmüş oldu. 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!