Sims 4 Steam'de İndirilebilir Hale Geldi

Yorum · 274 Görüntüleme

The Sims 4 ve DLC paketleri, Titanfall 2, Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed: Payback ve Dead Space 3 gibi çok sayıda Electronic Arts oyunu Steam'de yayınlandı. Bu vesileyle tüm bu başlıklarda indirimler düzenlendi.


EA Play Live sunumu sırasında The Sims 4'ün Steam'de başlayacağı bilgisi verildi. Şimdiye kadar, Maxis’in en popüler oyunu olan Sims 4’ün PC versiyonu sadece Origin platformunda mevcuttu.

Sims 4, şu anda Steam’de yayınlanması vesilesiyle %50'ye varan oranda 9 Temmuz tarihine kadar indirim ile satılacak. Son çıkan DLC paketi Eko Yaşam Tarzı hariç tüm eklentiler de indireme dahil. Oyunun temel sürümü indirimle birlikte Türkiye’ye özel 139,99 ₺ etiket fiyatına sahip. Diğer paketlerin fiyatlarını öğrenmek için Steam mağaza sayfasına bakabilirsiniz.

Bu fiyattan oyunu satın alanlar Origin'den satın alanlara göre çok daha kârlı durumda. Tüm eklentileriyle birlikte oyunu oynamak isteyenlerin The Sims 4'ün Steam'deki temel sürümünü satın almaları gerekiyor.

The Sims 4'ün Steam'de çıkış yapan tek Electronic Arts oyunu olmadığını belirtelim. Sims 4 ile birlikte Titanfall 2, A Way Out, Need for Speed: Most Wanted, Need for Speed: Payback ve Dead Space 3 de artık Steam kütüphanesine eklenebilir durumda.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!