Sızıntılara Göre Assassin's Creed Nintendo Switch'e Geliyor

Yorum · 28 Görüntüleme

Nintendo Switch sahipleri kısa bir süre sonra Ubisoft'un taşınabilir sistemlerindeki en büyük serilerinden birinin tadını çıkarabilirler.


Assassin's Creed Nintendo Switch'e Geliyor

Assassin's Creed Nintendo Switch'e Geliyor

Nintendo Switch sahipleri kısa bir süre sonra Ubisoft'un taşınabilir sistemlerindeki en büyük serilerinden birinin tadını çıkarabilirler. Perakendeci listelerine göre, birkaç hafta içinde Switch'e yeni bir Assassin Creed adı koleksiyon geliyor.

Çek mağazası Herni-Svet, 15 Şubat'ta çıkış tarihi olan Assassin's Creed III: Liberation Collection adlı bir Switch oyununu listeledi. Bu, Switch'teki Assassin Creed koleksiyonu için Alman perakendeci Media Markt'ın daha önceki bir ürün listesini takip eder.

Ubisoft, bu son listelemelere ve çıkan söylentilere veya spekülasyonlara herhangi bir yorum yapmayacağını söyledi. Ama yayıncının CEO'su Yves Guillemot, geçen yıl yaptığı açıklamada hiçbir Assassin Creed oyununun 2019'da piyasaya sürülmeyeceğini söylemişti. Belki de bu yeni koleksiyon, gelecek yıl için yepyeni bir oyunda çalışırken, şirketin bu açığı kapatmasının bir yoludur.

Japonya'ya özel bir bulut yayını oyunu olarak Switch'e gelen geçen yılın Odyssey'i dışında Ubisoft, popüler serisini Nintendo'nun taşınabilir konsoluna getirme planlarını henüz ilan etmedi. Bunun dışında, bir Nintendo konsolunda piyasaya sürülen son Assassin Creed oyunu, Wii U'daki Assassin's Creed IV: Black Flag'dı.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!