Skater XL Sistem Gereksinimleri

Skater XL Sistem Gereksinimleri

Skater XL

Skater XL

Skater XL, 19 Aralık 2018’de Steam’e erken erişim olarak Easy Day Studios tarafından piyasaya sürüldü. EA’nın Skate benzeri bir kaykay simülatörü türü bir oyundur. Skater XL, patencinin her iki analog çubukla da kontrol etmesine izin vererek, tahtanın daha fazla kontrolüne geçmeye çalışıyor.

Oyuncunun sol ayağı, sol çubukla ve sağ ayağı sağ çubukla kontrol edilebilir. A düğmesi ileri itmek için kullanılır ve B yavaşlamak için kullanılır. Havada patenci sol ve sağ tetikle vücudu döndürebilir (çoğu kaykay oyununda olduğu gibi). Buradaki kilit kısım, kaykay zeminde yuvarlandığı sürece her iki analog çubukla da dönmenin mümkün olmasıdır. Bu da oyuncunun patenci üzerinde büyük bir kontrol sağlar.

Şu anda oyunda 1 seviye, West L.A. adliyesi bulunuyor. Sistem, kullanma kılavuzu ve çevirme püf noktaları için yapılabilecek çok çeşitli şeyler vardır. Seviye çeyrek/yarım boru ve banklardan yoksundur.

Oyunun erken erişime sahip olmasından dolayı, tırnaklı kaldıraç, kenar numaraları ve el varyasyonlar gibi bazı temel kaykay özellikleri eksiktir. Ancak çoğu fiske ve el numaraları yapmak mümkündür.

Skater XL Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7
 – İşlemci: 2.5GHz dual core i5 veya daha yüksek
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: GTX 950 veya daha yüksek
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 10
 – İşlemci: 3.5GHz quad core i5 veya daha yüksek
 – Bellek: 16 GB RAM
 – Ekran Kartı: GTX 960 veya daha yüksek
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 5 GB kullanılabilir alan