Sony, Playstation 5'in Web Sitesini Yeniledi

Yorum · 3 Görüntüleme

Sony'nin merakla beklenen yeni nesil oyun konsolu olan Playstation 5 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde konsolun resmi web sitesi yenilendi.


     Oyun dünyasının son zamanlarda en çok beklediği konsollardan birisi olan Playstation 5 ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Playstation 5 ile ilgili önemli detaylar açıklanmıştı. Son olarak çıkış tarihinin yaz aylarında bildiğimiz konsolun resmi web sitesi farklı bir görünüme kavuştu.

      Geçtiğimiz günlerde açıklanan özellikleriyle bir anda tüm oyuncuları heyecanlandırmayı başaran Playstation 5, geriye dönük uyumluluk özelliğiyle de yuncuları oldukça memnun edecek. Son olarak GamingBolt tarafından yapılan habere göre Playstation 5'in resmi web sitesi yenilendi. Hemen hemen her detayı farklı bir görünüme kavuşan web site daha klasik bir görünüme kavuşmuş.

     

   Ayrıca yenilenen web sitesinin tam ortasında Playstation 5'in tatil aylarında piyasaya sürüleceğine dair bir görsel yer alıyor. Merakla beklenen Playstation 5 ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!