Sony, yeni PlayStation Store'un önümüzdeki hafta başlayacağını doğruladı

0 Yorum · 522 Görüntüleme

Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan yeni PlayStation Store, Sony tarafından haftaya başlayacağını doğruladı.


Merakla beklenen PlayStation Store revizyonu çok yakında başlamak üzere.

Geçtiğimiz hafta, Sony'nin web ve mobil platformlarında yeni bir PlayStation Store başlatmak için hazırlandığı bildirildi. Geçtiğimiz günlerde ise bu gelişmeler resmi olarak kullanıcılara iletildi.

Platform sahibi, birkaç PlayStation kullanıcısına e-postalar göndererek, yeni mağazanın 21-26 Ekim webde ve 28 Ekim de mobil cihazda yayınlanacağını onayladı. Daha önce bildirildiği gibi, yeni mağaza  PS3, PS Vita veya PSP oyunlarını listelemeyecek. Ayrıca, PS4'ün yanı sıra bu platformlardan herhangi biri için uygulama tema ve avatar bulamayacaksınız.

PS4 oyunları yeni mağazada ve tabii ki PS5 ve gelecekteki oyunlarında listelenmeye devam edecek. Sunum aynı zamanda istek listesi özelliğinden de kurtulacak, böylece üzerindeki her şey gitmiş olacak. Yeni mağazanın yeni bir istek listesi özelliği sunup sunmayacağı veya Sony'nin bunu tamamen kaldırıp kaldırmayacağı net değil.

Bu ilgili konsolların her biri, konsolun kendisinden erişilebilen kendi mağazalarına sahip olmaya devam edecek. Oyun, uygulama, avatar ve tema satın almaya devam edebileceğiniz bir platform olacak.

 


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!