Splinter Cell Serisine Yeni Bir Oyun Ekleniyor

Ubisoft’un Yapımcı Yönetmeni Julian Gerighty, E3 2019'da Tom Clancy's Splinter Cell serisi için yeni bir oyun tanıtılacağını açıkladı.


Splinter Cell, Ubisoft'un en başarılı oyun serilerinden birisidir. Oyunun baş karakteri, Sam Fisher adında NSA'in black-ops bölümü olan Third Echelon' da çalışan bir ajandır.


Geçtiğimiz birkaç yıl ve her E3 etkinliğinden önce, Splinter Cell serisinin dirileceği söylentilerini duyduk. Görünüşe göre 2019, bu sefer “Ubisoft’un kendisine göre” resmen yeni bir Splinter Cell oyunu göstereceği yıl olacak.


Ubisoft’un yaratıcı direktörü Julian Gerighty, yepyeni bir Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığını ve E3 2019’da gösterileceğini tweetledi.

 

Bu en olası, yeni Splinter Cell oyununun Ubisoft’un E3 2019 konferansında gösterileceği anlamına geliyor. Ubisoft'un CEO'su Yves Guillemot, Splinter Cell'in Fransız şirketi için önemli bir sahiplik olduğunu sürekli söylemektedir, bu yüzden bu yaklaşmakta olan Splinter Cell oyununun GaaS (Hizmet Olarak Oyun) ürünü olmayacağını ve daha çok geleneksel bir tek oyuncu deneyimi gibi olacağını umuyor.

 

Bundan başka, bu Splinter Cell oyunu hakkında ek bilgiye sahip değiliz. Michael Ironside'ın Sam Fisher rolünü tekrarlamaya devam edip etmeyeceğini, bir nesiller arası sürüm olup olmayacağını ve gelecek yıl gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz.

 

Daha fazlası için bizi takibe devam edin!


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!