Star Citizen 11 Gün Boyunca Ücretsiz Hale Geldi

0 Yorum · 247 Görüntüleme

Ücretsiz oyun furyasına bir yenisi daha eklendi. Star Citizen önümüzdeki 11 gün boyunca ücretsiz hale geldi.


 Microsoft Windows için Cloud Imperium Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir uzay ticareti savaş simülatör oyunu Star Citizen, 2012 yılında piyasaya çıkış yaptı. Kickstarter projesi olarak başlayan ve gördüğü rehabet sayesinde hızlı bir şekilde büyüme kat eden uzay temalı oyun 11 gün boyunca ücretsiz hale geldi. 

 Oyun dünyasının en hızlı büyüyen ve belkide en fazla bütçeli oyunlarından biri olan Star Citizen, aynı zamanda en uzun süreli geliştirilen oyun olma konusunda birinci sırada yer gösterebiliriz. 2012 yılında Kickstarter üzerinde bağış toplamayla başlanan bu serüvende bağış konusunda rekorlar kırmaya devam ediyor ve oyun hala hedeflenen sürüme ulaşmış değil. 

 Star Citizen, bugünden itibaren 1 Haziran'a kadar ücretsiz oynanabilir olacak. Oyunu oynamak isteyen oyunseverler buradan oyunun sayfasına erişerek kayıt olmaları gerekecek. Oyunun şuan ki en güzel yanı oyuncular yeni gemileri deneyebilme şansı yakalayacak. Ne yazık ki geçen sene olan tüm gemileri deneme fırsatı bu yıl yok. bu yıl oyunseverler sadece UEE (United Empire of Earth) gemilerini deneyebilme şansı yakalayacaklar. gamer.com.tr ailesi olarak herkese iyi eğlenceler dileriz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!