Korku oyunlarını atmosferine uygun oynayanlar ne kadar gerilimli ve heyecan verici olduklarını bilirler. Gece karanlıkta oyunun sesi yüksek bir şekilde oynandığı ve sadece oyuna odaklanıldığı zaman alınan haz müthiş olan Steam' de en çok satılan korku oyunlarını bu listemizde bulabilirsiniz

The Forest

The Forest

Bağımsız yapımcı tarafın geliştirilen ve 30 Mayıs 2014' te çıkan açık beta korku oyunu The Forest oyunculara korku dolu ve heyecanlı bir atmosfer sunma konusunda oldukça başarılı.

Oyunda yanımızda bir birçocukla birlikte uçak kazası geçirerek  adaya düşüyoruz. Gözlerimizi açtığımızda çocuğa bakınıyor ama bulamıyor ve elimizde baltayla bir yaşam mücadelesi içinde çocuğu aramaya koyuluyoruz fakat oyun geliştirilme sürecinde(açık beta) bir oyun olduğundan çocuğu bulmak için oynamıyoruz adadaki yerlilerden zombi tarzı varlıklardan korunmak ve hayatta kalmak uğruna zorlu orman şartlarında mücadele ediyoruz. Yerdeki yaprakları topluyoruz, ağaçları kesiyoruz ateş yakıyoruz ve kendimize sığınacak bir yapı inşaa etmeye çalışıyoruz. 

The Forest arkadaşlarınızla oynandığı zaman daha zevkli olan ve hayata kalma şansınızın arttığı güzel bir korku oyunu ve Steam' de 24 liradan satılıyor.

The Forest

The ForestBu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları