Steam Yaz İndirimleri 2020: İndirimli En İyi PC Oyunları

Yorum · 198 Görüntüleme

Steam'in bu sene düzenlenen Yaz İndirimlerinde satın alabileceğiniz en iyi oyunları listeledik.


PC oyuncuları için Steam Yaz İndirimler, yaz aylarının en önemli detaylarından biridir. Platform da bulunan birçok iyi oyunu çok ucuz fiyatlarla satın alma şansı doğuyor. 

Sıra tabanlı strateji ve dijital masa oyunlarından dövüş oyunlarına, aksiyon RPG'lerine çok daha fazlasına bu indirimlerle ulaşabilirsiniz.

Steam Yaz İndirimlerinde Satın Alabileceğiniz En İyi PC Oyuncuları

 

Total War: Three Kingdoms

(%25 indirimle 210.00 TL yerine 157.50 TL)

Total War: Three Kingdoms hala serinin geniş strateji ayrıntıları sunan önemli oyunlarından biridir, ancak antik Çin dönemi ortamıyla birlikte oyunda birkaç detay daha öne çıkıyor. Bireysel komutanlara ve generallere yüklenen önem ve her oyuna farklı ordu ile gidilmesi oyunu çok daha şık hale getiriyor. Ayrıca akıllı düşman liderleri ve güçlü düşman orduları zafere giden yolda işinizi oldukça zorlaştırıyor.

 

STEAM SAYFASI

 

Gears Tactics

(%33 indirimle 92.00 TL yerine 61,64 TL)

Gears Tactics, XCOM sıra tabanlı strateji oyunlarına daha hareketli bir yaklaşım getiriyor ve bunu Sera'nın dünyasıyla buluşturuyor. Gears oyunlarından alışkın olduğunuz Lancer, Gnasher ve Longshot gibi ikonik silahların her biri, Gears Tactics'e çok başarılı bir şekilde eklenmiştir ve bu silahların her biri çatışmalarda farklı deneyimler elde etmenizi sağlar. Ayrıca oyun esnasında bombalardan dolayı meydana gelen delikleri bile kapatabiliyorsunuz.

STEAM SAYFASI

 

Half-Life: Alyx

(%25 indirimle 92.00 TL yerine 69.00 TL)

Eğer VR destekli bir oyun oynamak istiyorsanız, seçeneklerinizin başında kesinlikle Half-Life: Alyx yer almalı. Yeni Gravity Gloves ile nesneleri yakalamak ve fırlatmak harika hissettiriyor. City 17'yi keşfetmek ise inanılmaz bir his. 

STEAM SAYFASI

 

Killer7

(%50 indirimle 32.00 TL yerine 16.00 TL)

 

Eğer bir Grasshopper veya Goichi Suda hayranıysanız Killer7'yi kesinlikle deneyimlemelisiniz. Oyun "killer7" adlı elit bir suikastıçı grubunu işliyor. Killer7 birinci şahıs nişancı unsurlarını oldukça başarılı bir şekilde sunuyor. İlk olarak 2005 yılında piyasaya sürülen oyun 13 sene sonra 2018 yılında yenilenerek yeniden piyasaya sürüldü.

STEAM SAYFASI

 

XCOM: Chimera Squad

(%25 indirimle 99.00 TL yerine 74.25 TL)

Firaxis tarafından geliştirilen ve 2K Games tarafından yayınlanan XCOM: Chimera Squad, sıra tabanlı bir taktik oyunudur. Oyuncu, insan ve uzaylılar arasında yapılan bir barıştan sonra birlikte yaşamaya çalıştığı deneysel bir şehil olan City 31'in düzenini sağlamaya çalışıyor. Chimera Squad, XCOM serisinin benzer taktik unsurlarını bulundururken, oyun temposunu hızlandırmak için yeni ayrıntılar sunuyor. Oyun 24 Nisan 2020'de piyasaya sürüldü.

STEAM SAYFASI

 

Disco Elysium

(%25 indirimle 61.00 TL yerine 45.75 TL)

Disco Elysium, ZA / UM tarafından geliştirilen ve yayınlanan rol yapma oyunudur. Oyuncular, meydana gelen bir cinayetin gizemini çözmek için görevlendirilen dedektif rolünü üstleniyor. Oyun, Estonyalı yazar Robert Kurvitz tarafından yazıldı ve tasarlandı. Oyun ilk olarak 15 Ekim 2019 tarihinde Microsoft Windows platformu için piyasaya sürüldü.

STEAM SAYFASI

 

Mordhau

(%20 indirimle 50.00 TL yerine 40.00 TL)

Mordhau, Slovenya merkezli Triternion tarafından geliştirilen, beceri tabanlı rekabetçi çok oyunculu bir oyundur. Silahların alternatif kullanım gibi tarihsel tekniklerin yer aldığı oyunda, el ele dövüşü ön plana çıkartan bir savaş sistemine sahiptir. Oyun 29 Nisan 2019'da piyasaya sürüldü. 2017'de düzenlenen Kickstarter kampanyasın da ise 300.000 dolar topladı.

 

STEAM SAYFASI

 

Black Mesa

(%35 indirimle 31.00 TL yerine 20.15 TL)

İlk olarak 2004 yılında geliştirilmeye başlanan Black Mesa, 8 yıllık bir sürecin ardından 2012 yılında piyasaya sürüldü. İlk zamanlarında Half-Life hayranları tarafından oldukça eleştirilen oyun, ilerleyen zamanlarda aldığı güncelleme ve ek paketlerle çok daha başarılı bir hale geldi.

STEAM SAYFASI

 

Age of Empires II: Definitive Edition

(%25 indirimle 56.25 TL yerine 42.18 TL)

Age of Empires II: Definitive Edition, muazzam 4K Ultra HD grafikleriyle ve serinin en gelişmiş detaylarıyla oldukça başarılı bir oyun. İnsanlık tarihini keşfederken aynı zamanda oyunda bulunan 35 farklı medeniyet sayesinde diğer oyuncularla da eğlenceli mücadeleler içerisinde bulunabilirsiniz.

STEAM SAYFASI

 


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!