İlk kez, sosyal ağı bir tarayıcı üzerinden kullanırken Instagram bildirimleri alacaksınız. Chrome desteği ilk olarak Android Police tarafından bildirildi, ancak aynı zamanda Safari ve Firefox'ta çalıştığı doğrulandı.

Instagram Tarayıcıda Bildirim Desteği Alıyor

Instagram Tarayıcıda Bildirim Desteği Alıyor

İlk kez, sosyal ağı bir tarayıcı üzerinden kullanırken Instagram bildirimleri alacaksınız. Chrome desteği ilk olarak Android Police tarafından bildirildi, ancak aynı zamanda Safari ve Firefox'ta çalıştığı doğrulandı. Hizmet önce izin ister ve hesabınızda yeni takipçiler, beğeniler veya yorumlar gibi herhangi bir etkinlik olduğunda sizi bilgilendirir.

İşlev, hem masaüstü hem de mobil cihazlarda çalışır ve aynı zamanda, hizmetin alternatif düşük veri, düşük kaynak uygulaması olan Instagram Lite'a da gelir. Instagram Lite, bu yılın başlarında Meksika'da piyasaya sürüldü ve test aşamasından çıkarken dünyanın geri kalanı boyunca lansmanı bekleniyor.

Geliştirme, Instagram'ı kullanmanın web ve Lite deneyiminin, hizmetin tam sürümüne her zamankinden daha yakın olduğu anlamına gelir, ancak yine de bazı farklılıklar vardır. Örneğin video yükleyemezsiniz ve direkt mesajlar desteklenmez. Instagram'ın sonuç olarak buraya ulaşma niyetinde olup olmadığı net değil.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları