Temmuz geldi, yani Wolfenstein: Youngblood ve Fire Emblem: Three Houses da dahil olmak üzere yeni oyunlar yakında geliyor. İşte Temmuz 2019’un tüm büyük oyunlarına bir göz atın.

Temmuz 2019 Yeni Oyunlar

Temmuz 2019 Yeni Oyunlar

Temmuz resmen geldi, yani 2019'un ikinci yarısına girdik. Bu yıl zaten PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch için harika yeni oyunlar çıkıyor ve tatil sezonu gelmişken daha da fazlası var.

Bu ay bazı önemli oyunlarla doludur, bu nedenle hangi platformda olursanız olun, dört gözle bekleyeceğiniz birçok oyun var. Switch, bu ay Fire Emblem: Three Houses ve Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order gibi iki büyük oyun alırken, eski PlayStation'a özel Beyond: Two Souls PC'ye geliyor. RPG hayranları bu ay Dragon Quest Builders 2 ve Final Fantasy XIV’ün son genişlemesi Shadowbringers’ı da alabilirler.

Temmuz ayında yayınlanacak diğer oyunları tabloda görebilirsiniz.

1. Final Fantasy XIV: Shadowbringers (PS4, PC) - Temmuz 2

1. Final Fantasy XIV: Shadowbringers (PS4, PC) - Temmuz 2

Temmuz ayında piyasaya sürülen sürümlerden biri de, Final Fantasy XIV'ün şu an PS4 ve PC'de bulunan üçüncü büyük genişlemesi Shadowbringers. Genişleme, popüler MMO'ya, keşfedilecek yeni alanlar, fethedilecek dokuz yeni zindan ve biri Nier Automata ile çaprazlanan iki yeni baskın dahil olmak üzere bir ton yeni içerik sunuyor. Shadowbringers ayrıca iki yeni oynanabilir ırk; Hrothgar ve Viera, bir çift yeni İş ve daha fazlasını ekliyor.

2. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch) - Temmuz 19

2. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order (Switch) - Temmuz 19

Neredeyse on yıl sonra, Marvel Ultimate Alliance serisi yepyeni bir Switch'e özel sürüm ile geri dönüyor. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, 19 Temmuz'da Nintendo'nun hibrid konsoluna geliyor. Bu oyun önceki Ultimate Alliance oyunlarından farklı bir evrende kuruludur. Ancak, serinin çok sevilmesini sağlayan aynı co-op ve oynanışı sunuyor. Aynı zamanda, daha fazlası lansman sonrası DLC olarak gelecek olan Marvel kahramanlarının ve kötü adamlarının geniş bir listesini sunuyor.

3. Fire Emblem: Three Houses (Switch) - Temmuz 26

3. Fire Emblem: Three Houses (Switch) - Temmuz 26

Nintendo'nun uzun süredir devam eden taktiksel RPG serisi, Fire Emblem: Three Houses lansmanı ile 26 Temmuz'da Switch'de ilk çıkışını yapıyor. Bu kez oyuncular, Fódlan'ın üç iktidar ülkesinin kıtasını temsil eden üç evden oluşan Officers Academy'de profesör rolünü üstlendiler. Profesör olarak, öğrencilerinizi yetiştirmekten ve onlara hem sınıfta hem de savaş alanında rehberlik etmekten sorumlu olacaksınız.

4. Wolfenstein: Youngblood (PS4, Xbox One, PC, Switch) - Temmuz 26

4. Wolfenstein: Youngblood (PS4, Xbox One, PC, Switch) - Temmuz 26

26 Temmuz'da Fire Emblem: Three Houses ile birlikte gelecek olan, Bethesda'nın Nazi nişancı serisindeki bir sonraki oyun Wolfenstein: Youngblood. Wolfenstein II: The New Colossus'un olaylarından 20 yıl sonra, Youngblood Paris'te kaybolan seri kahramanı BJ Blazkowicz ile başlar. Onu bulmak ise ikiz kızları Jess ve Soph'un görevi.

Temmuz 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Temmuz 2019 Yeni Oyunlar (Tam Liste)

Sizce En Heyecan Verici Oyun Hangisi Olacak?

Facebook Yorumları