The Riftbreaker Stratejik Aksiyon Oyunu, Büyük İçerik Güncellemesi ve Heart of the Swamp Ek Paketini Aldı

The Riftbreaker Stratejik Aksiyon Oyunu, Büyük İçerik Güncellemesi ve Heart of the Swamp Ek Paketini Aldı


EXOR Studios, stratejik aksiyon oyunu The Riftbreaker için üçüncü eklenti paketinin çıkışını duyurdu. “Heart of the Swamp” adlı yeni DLC, PC için GOG, Epic Store ve diğer PC mağazalarında 449 ruble fiyatla indirilmeye sunuldu, ayrıca konsollar için de mevcut.

Bu ücretli DLC, The Riftbreaker için bugüne kadar yapılmış en büyük ücretsiz içerik güncellemesi olan World Expansion III ile aynı anda çıktı. World Expansion III sayesinde, tüm oyuncular yeni Fungal Swamp biyomunu, iki tamamen yeni hayatta kalma modu senaryosu ile keşfetme şansına sahip olacaklar; bu yeni biyom kendi benzersiz faunası ve florasıyla dolu. Ayrıca, genişlemede oyun içinde kullanılabilecek yetmişten fazla yeni teknolojik öğe sunulmakta, bunun yanı sıra onlarca optimizasyon, hata düzeltmeleri ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri yer almaktadır.

Riftbreaker: Heart of the Swamp, oyuncuları benzersiz flora, faunası ve zorluklarıyla dolu tamamen yeni, keşfedilmemiş Fungal Swamp biyomuna daldırıyor. Gizemli bataklıkları keşfederken, oyuncular yeni düşmanlarla karşılaşacak, güçlü yükseltmeler bulacak ve onlara bu dostça olmayan ortamda birçok stratejik avantaj sağlayacak devrim niteliğindeki teknolojiler geliştirecekler.

EXOR Studios’un Baş Operasyon Direktörü Pavel Leki, “Heart of the Swamp’ı yaratırken amacımız, The Riftbreaker evrenini genişleterek hem yeni başlayanlara hem de veteran oyunculara yeni, heyecan verici deneyimler sunmaktı,” dedi. “Fungal Swamp biyomu, topluluğumuzu meşgul edecek ve ilgisini çekecek benzersanız görevler ve bulmacalar ile dolu.”