The Sims 4 Eco Lifestyle Resmi Fragmanı Yayınlandı

Yorum · 4 Görüntüleme

Sims 4 Eco Lifestyle, hem PC hem Mac hem de Xbox One ve Playstation 4 konsolları için 5 Haziran 2020'de satışa çıkıyor! Detaylar haberimizde...


The Sims 4 Eco Lifestyle genişleme paketi, hem PC hem Mac hem de Xbox One ve Playstation 4 konsolları için 5 Haziran 2020'de satışa sunulacak. Sims 4 tarihinde ilk kez bir genişleme paketi konsol sürümleri için de eş zamanlı olarak yayınlanacak. Bu yeni eklentinin odağı, The Sims oyuncuların yaşadıkları dünyayı daha iyi veya daha kötü bir şekilde değiştirmelerini sağlayan yeni bir çevre sistemi ekliyor olması. Yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

 

 

The Sims 4 Eco Lifestyle, kasabanın ne kadar pis olacağını belirleyen yeni bir çevre sistemine sahip olacak. Simler çöplükte boğulabilecek veya Evergreen Limanı'nın yeni mahallesi kirlendiğinde çöpler etrafa yığılabilecek. Yeni mahalle tıpkı Island Living ile gelen Sulani mahallesi gibi görsel olarak değişecek. Oyuncular dünyanın kirli bir durumda olmasını ya da temizlemek isteyip istemediklerini seçebilecekler. Fakat yine de bu sistem oyun seçenekleri menüsünden devre dışı bırakılabilecek ve hangi dünya türünde yaşamak istediğinize karar vermek için kullanabileceğiniz hileler tabii ki olacak. Daha da önemlisi, Strangerville ve tatil yerleri hariç tüm dünyalar bu çevre sistemine sahip olacaklar.

Bilinen yenilikler:

1. Tüm bunları destekleyen yeni rüzgar türbinleri, güneş panelleri ve çiğ toplayıcıları gelecek. Bunların hepsi çok kullanıldığında faturalarınızda azalma görülecek.

2. Oyuncular yeni bir arsa tipi olan “Paylaşılan Topluluk” alanlarını ortak olarak kullanabilecekler. Bu yerler dağıtılmış parti evlerine benzeyecek ve oyuncular onlarla ne yapmak istediklerine kendileri karar verebilecekler.

3. Kesinlikle geri dönüşüm topluluğu oluşturma ve bunun gibi diğer özellikler bulunacak ve bu paketle oyuna yeni bir kariyer eklenecek: İşçilik kariyeri.

4. Ayrıca oyuna birden fazla yetenek eklenebilir ancak mum üretebileceğinizi, mobilyaları yeniden tasarlayabileceğinizi ve gazlı meyve suları hazırlayabileceğinizi şimdiden biliyoruz.

Eklentinin içerdiği tüm yenilikleri paket 5 Haziran’da satışa çıkınca öğreneceğiz!


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!