Thief Simulator Sistem Gereksinimleri
Thief Simulator, oyuncuların kurbanları hakkında bilgi toplaması, karmaşık güvenlik sistemlerine girmesi ve gizli yeteneklerini göstermesi gereken gerçek bir hırsız simülatörüdür.

Thief Simulator

Thief Simulator

Thief Simulator, oyuncuların kurbanları hakkında bilgi toplaması, karmaşık güvenlik sistemlerine girmesi ve gizli yeteneklerini göstermesi gereken gerçek bir hırsız simülatörüdür. Çalıntı malları satmak ve en yüksek teknoloji ürünü araçları satın almak için mahalle sakinlerinin evlerini keşfedip sorabileceğiniz tüm alanlara erişebileceksiniz. Yani oyunda gerçek hırsızların yaptığı her şeyi yapıyorsunuz.

Mahallede serbestçe dolaşıp, hedeflerinizi gözlemlersiniz. Hırsızlık yapmak için size yardımı dokunabilcek her türlü bilgileri toplarsınız. Bu bilgiler doğrultusunda soymanız gereken konutlara karar verirsiniz. Yeni hırsızlık numaraları öğrenmeye çalışırsınız ve yüksek teknolojili hırsızlık ekipmanları satın alırsınız.

Oyunda hedefinizi gözlemlersiniz, içerisinin boş olup olmadığına bakarsınız, kimlerin hangi konutta yaşadığını tespit edersiniz, soyacağınız konutun komşularını öğrenirsiniz. Yani iyi bir hırsızın gerçekte yaptığı şeyleri yaparsınız. Eğer oyunu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Thief Simulator İndir

Thief Simulator Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 7
 - İşlemci: Intel Core i5
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 750
 - DirectX: Sürüm 10
 - Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 - İşletim Sistemi: Windows 10
 - İşlemci: Intel Core i7
 - Bellek: 8 GB RAM
 - Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 1050
 - DirectX: Sürüm 10
 - Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 - Ses Kartı: DirectX uyumlu


Bunlarıda görmek isteyebilirsin!

Facebook Yorumları