Valortant'a Takımlı Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Valortant'a Takımlı Ölüm Maçı Modu Geliyor!

Riot Games, geçtiğimiz günlerde kapalı betasını yayınladığı birinci şahış nişancı oyunu olan Valorant, kısa bir süre içerisinde büyük bir ilgiyle karşılaştı. League of Legends'in geliştiriciliğini yapan Riot Games, yaptığı açıklamada, oyunun tam sürümünü önümüzdeki yaz döneminde piyasaya sürmeyi amaçladığını belirtti.

Şu an için kapalı betası sunulan oyunda, oyuncuların mücadele edebileceği bir dereceli mod bulunuyor. Bunun yanı sıra Valorant oyuncuları istedikleri gibi 5v5 maçlara katılarak mücadele edebiliyorlar. Ancak ortaya çıkan son sızıntılarda bu durumun Riot Games tarafından değiştirileceği iddia edildi. Ortaya çıkan sızıntılara göre Riot Games'in kısa bir süre sonra Valorant'a takımlı ölüm maçı modunu ekleyeceği görülüyor.

Veri madencileri tarafından ortaya çıkartılan bu kodlar, Valorant'ın dosyalarında bulunuyor. Kodlarda da görebildiğiniz üzere “Team Death Match” adının yer aldığı kısımlar bulunuyor. Bu ortaya çıkan sızıntılarda yer alan modun Valorant'a ne zaman ekleneceğine dair henüz net bir tarih açıklanmadı, ancak önümüzdeki güncellemelerle birlikte oyuna kısa bir süre içerisinde eklenecek gibi duruyor.

Oyunun mekanikleri düşünüldüğünde, bu kadar rekabetin ön planda olduğu bir FPS oyununun bu modlara sahip olması şüphesiz kaçınılmaz bir durum. Oyuna eklenmesi planlanan Team Death Match modu oyuncuların biraz daha stressiz mücadelelerde bulunmasını sağlayacak. Konuyla alakalı yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.