Vampir: The Masquerade – Bloodlines için yeni moda ve içerikler

Vampir: The Masquerade – Bloodlines için yeni moda ve içerikler

VTMB için 2024’e kadar en iyi modlar, grafikleri güncellemeye, hikayeyi genişletmeye ve oyunun görsel yönünü geliştirmeye olanak tanır. Bu modlarla, 2004 oyunu tam teşekküllü bir remastered gibi görünebilir. Ayrıca görev genişlemelerinde, yeni içerikle tamamen seslendirilmiş diyaloglar bulunmaktadır.

NPC’ler Tahril tarafından İyileştirildi

Oyundaki tüm karakterleri geliştiren ve yüksek çözünürlüklü HD dokular ekleyen yeni bir mod. Yüz dokuları, kıyafetler ve bazı NPC’ler yapay zeka ve el çizimi ile geliştirilerek yeni vücut modelleri dahil olmak üzere tamamen çeşitli NPC’ler iyileştirildi.

VTMB Yönetmen’in Kesilmiş Yeniden Şekillenmesi Piratefromvoid tarafından

Ayarlama ve sinematiği artıran kaliteli bir ENB. Ortamı gerçekçi hale getirir ve dokuları daha net hale getirir.

Hd Zeminler WIP Chessydevil tarafından

Zemin, duvar, toprak ve asfaltın dokularını geliştirir.

Sanat Dokusu Paketi vampirenonsence tarafından

Tüm resimler ve afişler yüksek çözünürlüklü olarak sunulmaktadır.

Sweet Heather Skeletoff tarafından

Heather Poe’nun kişisel görünümünü yeniden tasarlayarak daha kadınsı ve sevimli hale getiren bir tekrar dokusu, alternatif saç rengi, göz ve kıyafet değişiklikleri ile.

Afiş Modifikasyonu Tiddalick13 tarafından

Afişlerin modifikasyonu ve daha modern bir versiyona değiştirilmesi.

Hal Dokusu Paketi vampirenonsense tarafından

Tüm halı dokularını yüksek çözünürlükte kaliteli olanlarla değiştirir.

Malzeme Paketi 12/16/11 ve Mobilya Dokusu Paketi

Oyunun malzemelerinin güncellenmesi, dekorasyonlar, tabelalar, cam, beton, ahşap, çıkartmalar ve bazı yerlerdeki yenilenmiş tasarımı içerir. İkinci mod ise mobilya dokularını günceller.

VtM: The Final Nights

Oyunun büyük bir bölümünü yeniden yapılandıran geniş kapsamlı bir mod. Alternatif yükleme ekranları, karakter yaratma menüsü, arka plan hikayeleri, tüm klanların yeniden tasarlanmış ciltleri. Yeni görevler ve npc’ler eklendi, oynanış ve disiplinler tamamen değiştirildi.

VTMB Öncesi

Bir vampir avcısının gözünden ana karakterin dönüşüne kadar olan başka bir hikaye ekleyen hayran yapımı bir hikaye genişletmesi. Tüm yerler tamamen yeniden tasarlandı ve tamamen orijinal hikaye yeni karakterlerle.

VTMB: Klan Görev Modu

Birlikte takım arkadaşları almanıza olanak tanıyan ve yeni özellikler, mekanlar ve npc’lerin eklenmesi ile değiştirilmiş bir hikaye hattını geçmenizi sağlayan bir görev eklentisi. Seslendirme, yeni animasyonlar ve diğer oynanış özellikleri bulunmaktadır.

Arkadaş Modu Çekirdek Sürümü v2

VTMB Arkadaş Modu, diğer karakterleri arkadaş olarak almanıza, onlara ev sahipliği yapmanıza, yeteneklerini kullanmanıza, yeni vampirleri dönüştürmenize, evinizde yerleştirmenize, pozları ve kıyafetleri değiştirmenize olanak tanır.