Warhammer 40,000: Space Marine 2 Yeni Fragmanında Tyranidlerin İmhası

Warhammer 40,000: Space Marine 2 Yeni Fragmanında Tyranidlerin İmhası

Bolters ve kana bulanmış zırhlar – Future Games Show fuarında, karanlık, ürkütücü aksiyon oyunu Space Marine 2’ye bir kez daha göz attık ve bunlardan biri dikkate değer oyunlar arasında!

Şüpheli bir rütbe düşüşünden sonra Titus, Dördüncü Tiranik Savaş’ın cephesine gönderilir; bu savaş sırasında Leviathan Hive Fleet’ten tiranidler Samanyolu’na saldırır. Bu xenos’larla başa çıkmak için klasik bolters ve zincir kılıçlarından alev püskürtücülere ve eritme silahlarına kadar geniş bir silah ve ekipman yelpazesiyle donatılmış olacaksınız. Nişancılık ve yakın dövüşün birleşimi, tiranidleri patlatacak ve ardından kaynaklarınızı doldurmak için onlara karşı dövüşme, savunma ve cezalandırma yapmanız anlamına gelir.

Ancak aynı zamanda biliyoruz ki Kaos Kuvvetleri ve Kaos Uzay Kuvvetleri de bu savaştan kar elde ediyorlar ve Future Games Show fuarında gösterilen fragmanda, Titus’un karşılaşacağı zihinsel yeteneklere sahip olan ihanet eden Thousand Sons lejyonu da hızlıca görülebilir.

Ancak bu savaşı yalnız yürütmeniz gerekmez, çünkü yanınıza daha iki Uzay Kuvvetleri dostu katılabilir ve xenos’ları yok etmede size yardımcı olabilir. Space Marine 2, üç oyuncu için birlikte oynanabilen bir kampanya ve ayrı kooperatif görevler sunar, bu yüzden Tiranidleri ve Kaos’u yok etmek için yapacak bir şeyleriniz olacak.

Eğer sadık takımlara karşı Kaos Uzay Kuvveti olarak savaşmak isterseniz, Space Marine 2 size 6’e 6 çok oyunculu PvP modunda bunu yapma imkanı sunacak.

Space Marine 2, PS5, Xbox Series X ve PC için 9 Eylül’de çıkacak.