Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin Yeni Fragmanında Oyunculara Şuterevi’nin Ana Mekanı Tanıtılıyor

Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin Yeni Fragmanında Oyunculara Şuterevi’nin Ana Mekanı Tanıtılıyor


Warhammer 40,000: Space Marine 2’de, Ultramarines düzeninin deneyimli uzay piyadesi Kaptan Titus rolünü üstleneceksiniz. O ve ekibi, bir zamanlar zararsız olan Calth gezegeninin, tiranidlerin istilasıyla acımasız bir savaş alanına dönüşmesinden dolayı acilen oraya doğru yola çıkar. Oyunun geliştiricileri, bu gezegeni detaylandıran ve oyunun ana mekânının özelliklerini açığa çıkartan yeni bir fragman yayınladı.

Şu anda, Calth gezegeninde sayısız tiranidlere karşı şiddetli bir savaş devam ediyor. Henüz kısa bir süre önce bu, vahşi ve az keşfedilmiş, geçilmez ormanlar, bataklıklar ve imparatorluk kaleleri ile dolu bir yerdi. Şimdi, bu alandan, xenosun kirlettiği her şeyi temizlemenin zamanı geldi, bunu yaparken de kendilerini tek savunan agresif flora ve faunaya karşı mücadele etmeniz gerekiyor.

Bu sonbaharda Calth’ye gitmek mümkün olacak. Warhammer 40,000: Space Marine 2’nin PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için çıkış tarihi 6 Eylül olarak belirlendi. Hatırlatmak gerekirse, oyunun geliştiricileri daha önce, oyunun büyük sayıda düşmanı gerçekleştirmek için kullandıkları oyun motorunun özellikleri hakkında bilgi vermişti.