Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2

Watch Dogs 2, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir aksiyon-macera oyunudur. Bu, 2014 Watch Dogs‘ın devamı niteliğindedir ve Kasım 2016’da PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için dünya çapında piyasaya sürülmüştür.

San Francisco Körfezi Bölgesinin hayali bir versiyonunda yer alan oyun, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanıyor ve açık dünyası yürüyerek veya araçla geziliyor. Oyuncular, ctOS olarak bilinen kentin gelişmiş gözetim sistemini çökertmek için Hacking grubu DedSec ile çalışan bir bilgisayar korsanı Marcus Holloway’ı kontrol ediyor. Görevleri tamamlamak için birden fazla yol var ve her başarılı ödev DedSec’in takipçisini arttırıyor. Kooperatif çok oyunculu, rakipsiz bir dövüşe izin verir ve harekete neden olan bir oyuncuyu etkisiz hale getirmek için diğer oyuncularla bağlantı kurar.

Watch Dogs 2, ilk oyuna benzer şekilde gizli unsurları olan ve kahraman kimliği genç korsan Marcus Holloway olarak üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon-macera oyunu oyunudur. Oyun, Watch Dogs’un Chicago ayarının iki katından daha büyük bir alan olan San Francisco Körfezi Bölgesinin hayali bir versiyonunda açık bir dünya ortamı sunuyor. Körfez Bölgesi dört farklı alandan oluşur: San Francisco, Oakland, Marin ve Silikon Vadisi, hepsi farklı özelliklere ve estetiğe sahiptir. Oyuncular oyun dünyasında yürüyerek ya da oyunda araba, kamyon, otobüs, teleferik, motosiklet, dört tekerlekli bisiklet ve tekne gibi özellikli çeşitli araçlar ile gezinebilirler. Sürüş mekaniği elden geçirildi ve daha erişilebilir olacak şekilde tasarlandı. Oyuncular sürüş sırasında silahlarını kullanabilirler. Ayrıca Marcus’un akrobatik becerileri geliştirildi.

Watch Dogs 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 – İşlemci: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz, AMD FX 6120 @ 3.5 GHz veya daha iyi
 – Bellek: 6 GB RAM
 – Ekran Kartı: 2 GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX 660 ya da 2 GB VRAM ile AMD Radeon HD 7870 veya daha iyi
 – Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 – Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX son sürücülerle uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit)
 – İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2 GHz, AMD FX 8120 @ 3.9 GHz
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: 3GB VRAM ile NVIDIA GeForce GTX 780 | AMD Radeon R9 290 veya daha iyi
 – Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 – Depolama: 27 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX son sürücülerle uyumlu