Watch Dogs 2, "bu hafta" çıkan 1.08 düzeltme ekinde bulunan birkaç yeni özellik ve hata düzeltmesiyle tekrar güncellenmek üzereler.

Watch Dogs 2, "bu hafta" çıkan 1.08 düzeltme ekinde bulunan birkaç yeni özellik ve hata düzeltmesiyle tekrar güncellenmek üzereler.En büyük haber, tamamladığınız herhangi bir ana görev seviyesine geri dönmenize izin veren bir 'tekrarlama misyonu' fonksiyonunun eklenmesidir. Yayıncı Ubisoft'a göre, "bu, en sevdiğiniz anları ya da farklı oyun stilleri denemenizi sağlayacak.".Yamanın diğer özellikleri arasında, Seçenekler menüsünden oyun zorluğunu değiştirmek yerine oyunun zorluğunu yeni bir oyunu  kaydetmeye başladığınızda seçme olanağı vermesi. Ayrıca 3D yazıcıdan satın alabileceğiniz bazı yeni düşman silahları var ve hacker seviyeniz - artı arkadaşlarınızın korsan seviyeleri - artık oyun içi telefonunuzda görüntülenecek.

Ubisoft, küçükbir nota göre, hızı sınırını aştıysanız, sizi durdurmak için sürekli sizi kınayan bir polis memurunun karakterinin biraz sert olacağı bir hatanın düzeltildiğini söylüyor.

Sonunda, çok oyunculu modlar için bir miktar denge ayarı ve bunun yanı sıra daha fazla hata düzeltmeleri yapılmıştır. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları