WhatsApp, Google Play Beta Programı aracılığıyla yeni bir güncelleme gönderdi ve 2.18.117 sürümüne ulaştı. Peki bu güncellemede WhatsApp'ın hangi özellikleri eklendi?
Neler olduğuna bir göz atın.

WhatsApp Yüksek Öncelikli Bildirimler Özelliği

WhatsApp Yüksek Öncelikli Bildirimler Özelliği

Yüksek Öncelikli Bildirimler özelliği, 2.18.117 beta güncellemesine sahip tüm kullanıcılar için geçerlidir. Özelliği kullanabilmek için Android 5.0 veya üstü sürümlere sahip olmanız gerekir.

WhatsApp şu anda push bildirimlerini daha iyi yönetebilmenizi ve Yüksek Öncelikli Bildirimleri sunabilmenizi sağlayan Android uygulamasında yeni bir özellik eklemeye çalışıyor. Özelliğin konsepti PIN CHAT özelliğine çok benzer: seçenek etkinleştirilirse, gelen her bildirim, bildirim merkezinizin üst kısmında sabitlenir. Bu özellik, Özel Ayarlar ve ayrıca Gruplar için Bildirim Ayarlarında da etkinleştirilebilir:

Bu özellik WhatsApp bildirimlerini daha öncelikli görmek isteyenler için verimli olabilir. Açıkçası, diğer uygulamalar Yüksek Öncelikli Bildirimler özelliğini destekliyorsa, sistem bildirimleri Kronolojik sıraya göre Bildirim Merkezi'nin en üstünde gösterecektir. Yani diğer uygulamalarda da bu özellik kullanılırsa şimdikinden pek bir farkı olmayacaktır.


Kaynak: 1

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları