World of Warcraft: Rise of Azshara Güncellemesi İki Yeni Alan Açtı

World of Warcraft, yeni bir baskın, başka bir mega zindan ve derin bir yeni özelleştirme sistemi içeren Battle for Azeroth genişlemesinin yeni bir aşamasını hazırlıyor.


World of Warcraft: Rise of Azshara Güncellemesi

World of Warcraft: Rise of Azshara Güncellemesi

Blizzard kısa süre önce World of Warcraft Classic için yayınlanma planlarını ve uzun süredir devam eden MMORPG hayranları için koleksiyonlarla dolu şık bir yeni 15. Yıldönümü Sürümü ortaya çıkardığını açıkladı. Ancak standart oyun hala güçlü bir hal alıyor ve Blizzard, Rise of Azshara başlıklı World of Warcraft'ın Battle for Azeroth genişlemesinin bir sonraki aşamasını ayrıntılı olarak anlattı.

Battle for Azeroth için yapılan bu ikinci içerik güncellemesi, öncelikle Eski Tanrılara halkını kurtarmak için bağlılık sözü veren bir naga kraliçesi olan Azshara'ya odaklanıyor. Yeni hikaye başladığında okyanus, Azshara'nın halkını yönettiği Naga başkenti Nazjatar'ı ortaya çıkarmak için açılıyor. İçinde, onun saltanatına direnen Unshackled ve Ankoan olarak bilinen iki grupla karşılaşacaksınız ve Azshara's Eternal Palace olarak adlandırılan 8 kişilik yeni bir baskında yer alırsınız. Bu nihayetinde doğal olarak Azshara ile yüzleşmekle sonuçlanır.

İkinci bir ana bölge olan Mechagon şehri, tamamen farklı bir hükümdar üzerinde duruluyor. Kral Mechagon, makinelerin gücü ile biraz çılgına döndü ve parçalar halinde kendini değiştirmeye başladı. Deneklerinin de aynısını yapması sonucu ortaya yeni bir çeşit artırılmış mecha-gnome çıktı. Rustbolt Resistance ona direndi, böylece Mechagon'u bulduğunuz zaman çatışmanın merkezine giriyorsunuz. Çılgın kralın kendisiyle yüzleşmek için yeni Operation: Mechagon mega zindanına katılabilirsiniz. Sonunda, yeni bir Heroic Warfront, Stormgarde, savaş grubunuz için hazır olacak.

Ayrıntılı bir Heart of Azeroth menüsü, kilidini açmak için çok çeşitli buff'lar ve aktif yetenekler sunan Essences ile karakterinizi özelleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca Mechagon'daki mekanik sihirbazlık harikaları, klasik delikli taş yuvalarına benzer şekilde renkli delikli kart yuvalarına sahip bir biblo gibi yeni stat artırıcı seçenekler açar. Gnomes ve Taurens, Heritage zırhı almak için özel görevlerde bulunabilirler.

Yeni Mount Equipment, mount'u yetenekli olarak özelleştirmenize olanak sağlar. Spesifik olarak Blizzard, bunun tüm mount parçalarının suda yürüyebileceği anlamına geldiğini, ancak daha önce kilidini açtığınız herhangi bir mount yeteneğini yavaşlama veya ssersemletme koruması gibi donatabileceğinizi belirtti. Ayrıca mount'unuzun Kul Tiras, Zandalar, Mechagon ve Nazjatar üzerinden uçmasına izin vermek için yeni Pathfinder başarılarını da tamamlayabilirsiniz.


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!