Neredeyse on yıl öncesine ait bir Castlevania oyunu, Xbox One'da gittikçe büyüyen, geriye dönük uyumluluk oyunlarının listesine katılıyor.

Castlevania: Harmony of Despair

Castlevania: Harmony of Despair

Xbox One, bugün Castlevania: Harmony of Despair ilavesiyle geriye dönük uyumluluk serisine bir oyun daha kazandırdı. Xbox 360 oyunu şimdi Xbox One'da oynanabilir durumda. Sahip değilseniz, birkaç karakter paketi ile birlikte, şimdi 15 dolar.

2010 oyunu, seriye özgü kalmaya devam eden co-op oyununa vurgu yaparak, o yılki Summer of Arcade serisinin bir parçasıydı. Bu amaçla, Alucard, Soma Cruz ve Julius Belmont da dahil olmak üzere serinin en tanınmış kahramanlarından birkaçına yer verdi. DLC paketleri, Simon Belmont ve Maria Renard gibi diğer kahramanları da ek aşamalarla birlikte ekledi.

Harmony of Despair’in tek oyunculuya göre çok oyunculu co-op deneyimine daha çok hitap ettiği bazı durumlar vardır. Örneğin, gizli alanların çoğuna yalnızca diğer oyuncularla erişilebilir, ancak gerçekte bu yeni Castlevania'yı deneyimlemenin en iyi yolu budur. Ve bu, serinin alabileceği yeni ve eğlenceli bir potansiyel yönün ne olduğunu deneyimlemenin en iyi yoludur.

Her zaman olduğu gibi, eğer zaten sahipseniz oyun Xbox One'ınızdan indirilmeye hazır olacaktır.

Facebook Yorumları