Evet, ilk olarak etkinlikte gösterildi, daha sonra ismi belirlendi, ardından ne zaman çıkacağı açıklandı, şimdi ise gelelim fiyatına...

Evet, gerçekten oldukça heyecanlı geçen E3 2017 etkinliğinde bugün Microsoft'un yaptığı sunumda Project Scorpio olarak bildiğimiz konsol ilk defa somut olarak E3 2017 etkinliğinde gösterildi. Gerçekten oldukça hoş bir görünüme sahip olan Project Scorpio'nun isminin Xbox One X olarak belirlendiği de açıklandı. Tüm bunların yanı sıra Xbox One X konsolunun 7 Kasım 2017 tarihinde çıkacağı da açıklandı. Şimdi ise konsolun fiyatı hakkında bilgi edindik.

Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre, Xbox One X olarak adlandırılan ve bizim uzun zamandan beridir Project Scorpio olarak bildiğimiz konsolun fiyatı 500 dolar olacak. Yani bu da demek oluyor ki ortalama 1700-2000 TL arasında olacak. 

Verilmiş olan bu fiyat daha önce de karşımıza çıkan fiyata oldukça yakın. Peki siz konsolun fiyatı hakkında ne düşünüyorsunuz? Böylesine bir canavar için bu fiyat değer mi? Bence değer.

Facebook Yorumları