Yeni 6.0 Güncellemesi için Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Yeni 6.0 Güncellemesi için Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite Sunucuları Çevrimdışı

Fortnite 6. Sezon neredeyse geldi. Popüler battle royale oyununun bir sonraki sezonu bugün PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch ve mobil cihazlarda başlayacak ve oyunun 6.0 güncellemesinin piyasaya çıkmasıyla birlikte gelecek. Fortnite sunucuları çevrimdışı hale getirildi, böylece geliştirici Epic Games yeni yamayı yayınlayabilir ve sezonu çalıştırabilir.

Twitter’da daha önce açıklandığı gibi Epic, oyunun 6.0 güncellemesini hazırlarken, Fortnite sunucuları kapanacak. Geliştirici, bu aksama süresinin ne kadar süreceği konusunda bir tahminde bulunmadı; Önceki bakım periyotları tipik olarak bir ve iki saat arasındaydı, ancak zamanlama değişiklik gösterebilir, özellikle de yama 6.0 muhtemelen oyunda bazı önemli değişiklikler yapacak.

Sunucular geri döndükten sonra oyuncular 6. sezona resmi olarak katılabilecekler. Epic, bu konuda pek çok somut ayrıntı ortaya koymadı, ancak geliştirici, oyuncuların edindiği yeni skinlerin bazılarının bulunma olasılığını öne çıkaran bir dizi görüntüler bırakıyor. Pazartesi günü, Epic robotik bir lama gösterdi; Salı günkü görüntü bir haydut yaptı; ve en son görüntü bir kurt adam tasvir etti.

Görüntü imgelerinin tamamı da ünlü mor küpün karşısında yer alıyor ve bu da Sezon 6’da bir tür rol oynamaya devam edeceğini gösteriyor. Gizemli nesne, ilk olarak, çölde bir şimşek fırtınasının ardından Ağustos’ta oyunda ortaya çıktı. Bundan kısa bir süre sonra, geçtiğimiz hafta Loot Gölü’ne gelene kadar yavaşça ada etrafında dönmeye başladı. Oyuncuların şaşkınlıklarına rağmen, küp gölün içine daldı ve tüm vücudu mor ve kabarık hale getirdi.

Epik, tipik olarak her sezonun başlangıcında Fortnite haritasına oldukça büyük değişiklikler yapar, bu nedenle Sezon 6 nihayet geldiğinde diğer alanların bir revizyon alması muhtemeldir. Geliştirici ayrıca her sezonda satın almak için yeni bir Battle Pass sunar. Epic henüz Season 6’nın Battle Pass hakkında herhangi bir bilgi vermedi, ancak bunlar genellikle 950 V-Bucks’a mal oluyor ve yeni sezonların, kozmetik eşyaların ve diğer ödüllerin kilidini açmak için tüm sezon boyunca dengelenebiliyor. Oyunu aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Fortnite İndir