Yeni Fallout 76 Yaması Çıktı

0 Yorum · 65 Görüntüleme

Bethesda'nın çevrimiçi aksiyon RPG'si Fallout 76, PC, PS4 ve Xbox One ile ilgili performans güncellemelerini ele alan, kullanıcı arabirimi sorunlarını gideren ve daha pek çok konuda yeni bir güncelleme aldı.


Fallout 76 Yama

Fallout 76 Yama

Bethesda'nın E3 2019 basın toplantısında, Fallout 76'ya gelen yeni bir genişleme hakkında bilgi edinmiştik. Wastelanders DLC henüz çıkmıyor, ancak çevrimiçi aksiyon RPG'si PC, PlayStation 4 ve Xbox One için grafikler, ganimet, performans ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sorunları ele alan yeni bir güncelleme aldı.

Yama 10.5, 25 Haziran Salı günü yayınlandı ve konsolda 3GB'ın, PC'de ise 1GB'ın biraz altında. Düzeltmeler, tüm oyun modlarına yöneliktir.

Bethesda, bazı gölgelerin bloklu görünümünü değiştirmek, Fırtına duvarındaki görsel bozulmalarla uğraşmak ve Power Armor'ın far göz renginde ayarlamalar yapmak gibi grafik bölümündeki bazı düzeltmeleri ana hatlarıyla açıkladı. Ek olarak, Vault 51'in içindeki aydınlatma daha parlaktır ve bu da navigasyonu daha yönetilebilir hale getirir.

Loot, arz sandıklarının oranlarında yapılan ayarlamalar, otomatik savaş tüfeklerinin bulunduğu yerdeki değişiklikler ve bazı eşyaları Atomic Shop'da favoriler olarak işaretleme gibi değişiklikler de gördü.

Fallout 76 yamaları sürekli olarak performans sorunlarına yönelik oldu ve 10.5 yaması da bundan farklı değildir. Güncelleme, C.A.M.P.’yi geliştirir. Dünyaya bağlanırken ve hızlı yolculuktan sonra yükleme süreleri, hızlı yolculuk gibi belirli aktiviteler sırasında meydana gelen çökmeleri düzeltir ve Nuclear Winter eşleşmesi bulduktan sonra sunucu bağlantılarını azaltır. Tam yama notlarına buradan bakabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!