Microsoft, iki tane daha Xbox One geriye uyumlu oyun ekledi ve bu kez ikisinin ortak bir teması var. Tom Clancy's HAWX ve Tom Clancy's EndWar.

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Oyunları

Xbox One Geriye Dönük Uyumluluk Oyunları

Microsoft, iki tane daha Xbox One geriye dönük uyumluluk oyunu ekledi ve bu kez ikisinin ortak bir teması var. Bu haftanın her iki eki de Ubisoft lisanslı bir marka olan Tom Clancy adına, yakın gelecekteki askeri kurgu yazarının eserine dayanıyor.

Yeni eklemeler gerçek zamanlı strateji oyunu EndWar ve jet savaş oyunu Hawx. EndWar, ses komutlarını birincil olarak kullanır. Askeri komutan olma duygusunu çoğaltmak için savaş alanını sesinizle kontrol etmenize izin verir. Hawx, özel askeri yüklenicilerin çoğu ülkede ayakta duran askeriyenin yerini aldığı bir dünyada kurulmuş bir arcade uçuş oyunudur.

Her zaman olduğu gibi, zaten oyunlardan birine sahipseniz, Xbox One'ınızda hiçbir ek ücret ödemeden oynatabilirsiniz. Fiziksel disk kopyaları oynatmanıza izin verecek bir indirme işlemini başlatır ve dijital kopyalarınız Oyunlar ve Uygulamalar menüsünde görünecektir. Bunları Microsoft Mağazasından dijital olarak da alabilirsiniz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları