Yeni iPhone, iPad veya Android Telefonunuz için En İyi 8 Oyun

Yorum · 6 Görüntüleme

Yeni Android telefon, iPhone veya iPad mi aldınız? Bu yeni cihazınızla boş zamanlarınızda keyifli zaman mı geçirmek istiyorsunuz? İşte sizler için ister iOS olsun, ister Android olsun en iyi mobile oyunları derlemeye çalıştık.


En İyi Mobile Oyunlar

En İyi Mobile Oyunlar

Yeni yıl için iPhone, iPad veya Android telefonunuzdan hangisine sahip olduğunuz önemli mi? Oyun oynamak istiyorsanız fark etmez. Akıllı telefonlar ve tabletlerle ilgili en güzel şey, hangi cihaza sahip olursanız olun, bunun için harika oyunlar olacaktır. Eğer yeni bir tanesini alacak kadar şanslıysanız ve  biraz zaman kaybetmenin yollarını arıyorsanız, bunun için birkaç harika seçenek var. İşte iOS veya Android için en iyi oyunlar.

1. Reigns: Game of Thrones

1. Reigns: Game of Thrones

Reigns serisi, bir hükümdarın vermesi gereken tüm zor kararların nasıl bir şey olduğunu görmenin büyüleyici bir yolu olmuştur. En son spinoff bu konsepti alır ve daima Game of Thrones'un acımasız dünyasına yerleştirir. Demir tahtta oturmak kesinlikle kolay değil.

Reigns: Game of Thrones İndir (iOS)
Reigns: Game of Thrones İndir (Android)

2. Alto’s Adventure

2. Alto’s Adventure

Huzurlu snowboard macerası Alto’s Adventure şimdi bir devama sahip ve dramatik bir hareketten uzak. Alto’s Odyssey, ortamı muhteşem bir çöl manzarasına çeviriyor. Duvarda sürme ve sıcak hava balonları gibi yeni özellikler içeriyor. Ama çekirdek eylem her zamanki gibi oynayabileceğiniz kadar sakin.

Alto’s Adventure (iOS)
Alto’s Adventure (Android)

3. Brawl Stars

3. Brawl Stars

Mobil gişe rekortmeni Clash of Clans ve Clash Royale'ın arkasındaki şirket Supercell, Brawl Stars ile rekabetçi nişancılarda şansını denedi. Oyun parlak ve karikatürümsüdür, ancak her biri kendi özel becerisine sahip, kullanılabilecek çok çeşitli karakterlerle inanılmaz derecede derindir.

Brawl Stars İndir (iOS)
Brawl Stars İndir (Android)

4. Fortnite

4. Fortnite

Dünyanın en popüler oyunu Fortnite, telefonunuz için mükemmel bir seçimdir. Tabii ki, dokunmatik ekran kontrolleri hassas headshot için bir fare ve klavyeyle eşleşemiyor, ancak tüm bu battle pass zorluklarını tamamlamak istiyorsanız, telefonunuzda oyunun olması çok büyük bir yardım olacaktır.

Fortnite İndir (iOS)
Fortnite İndir (Android)

5. Gone Home

5. Gone Home

Beş yıl önce Gone Home, birinci şahıs nişancının bakış açısını kullanarak, ancak anlatı odaklı, şiddet içermeyen bir deneyim sunan yeni bir oyun türünün popülerleşmesine yardımcı oldu. Üniversiteden eve dönen, evi tamamen boş bulan genç bir kadının hikayesini anlatıyor.

Gone Home İndir (iOS)
Gone Home İndir (Android)

6. Florence

6. Florence

Florence iki saatten az sürüyor, ancak bu zaman boyunca çok şey yapmayı başarıyor. Genç ve aşık olmanın nasıl bir şey olduğunu gerçekten hissettirmek için etkileşimi kullanan kısa bir hikaye. Sevimli, çekici ve eğlenceli ama güçlü ve duygusal bir notla bitiyor.

Florence İndir (iOS)
Florence İndir (Android)

7. Civilization VI

7. Civilization VI

Son Civilization, bir telefonda oynayabileceğiniz en büyük oyun olabilir. Sıra tabanlı strateji hayranlarının tanıdığı ve sevdiği oyunu sulandırmıyor. Ama her nasılsa hepsini küçük bir ekrana sıkıştırıyor. Civilization VI'ı oynamanın en iyi yolu değil, ama yeterince iyi çalışıyor.

Civilization VI İndir (iOS)
Civilization VI İndir (Android)

8. Pocket Run Pool

8. Pocket Run Pool

Tasarımcı Zach Gage, satranç ve solitaire gibi klasik oyunları yeniden icat etme becerisine sahip ve şimdi aynı şeyi bilardo için yapmıştır. Pocket Run Pool, pub oyununu tek oyunculu bir deneyime dönüştürüyor. Yeni bir kurallar dizisi ve sürekli değişen bir masa var ve bu da yüksek puan alma arayışınızın devam etmesini sağlayacak.

Pocket Run Pool İndir (iOS)
Pocket Run Pool İndir (Android) - Alternatif: Pocket Pool Pro (Android)


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!