Yeni Oyunlar 2019 Ağustos 3. Hafta

0 Yorum · 86 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Dum-Dum

Çıkış Tarihi: 14 Ağustos
Geliştirici: Hogo Company

Dum-Dum, 1980'lerde çalışan bir işletim sistemini keşfetmekle ilgili büyüleyici bir oyundur. Hogo OS 1985 Edition adlı, bilgisayar destekli, 426x240 çözünürlüğe ve tüm desteğine sahip olan devrim içindi. Ama sonra gizemli bir şekilde ortadan kayboldu ve Dum-Dum'un amacı, işletim sisteminin kendisini keşfederek nedenini bulmaktır. Beklediğiniz gibi, oyun 1980'lerin temiz referansları ve mini oyunlarıyla dolu, ama asıl olay komplo hikayesi.

Dum-Dum İndir

2. Warfork

Çıkış Tarihi: 17 Ağustos
Geliştirici: Team Forbidden

Warfork, açık kaynak Warsow'u Steam'e getiren ve ücretsiz bir oyun olan FPS'nin yanı sıra, destek vaat eden bir Erken Erişim statüsüdür. Bir arenada bir tetikçiden bekleyeceğiniz gibi, Race gibi çapraz odaklı modlara ek olarak Team Deathmatch dahil tüm olağan modlarla bu yüksek bir yetenek meselesi. Oyun, grafikler, performans ve mod desteği üzerinde iyileştirmeler ile bir yıla kadar Erken Erişimde kalacak.

Warfork İndir

3. Overpass

Çıkış Tarihi: 15 Ağustos
Geliştirici: Studio Bean

İşte ilginç bir yaklaşıma sahip bir ritim oyunu Overpass: "yol gezisi ritim oyunu" olarak tanımlanıyor. Çünkü bir arabanın arka koltuğunda düz durmaya benzeyen bir bakış açısı ile devreler, güzel ve tuhaf 3D manzaralar arasında seyrediyor. Sekiz ortamda 30 seviye, bir pist editörü ve Workshop desteği var.

Overpass İndir

4. Exception

Çıkış Tarihi: 13 Ağustos
Geliştirici: Traxmaster Software

Exception, büyükannenin virüs bulaşmış bilgisayarına yerleştirilmiş, hızlı tempolu, seğirmeli bir platformdur. Her şeyden önce bakış açısı gösterişli eşyaların toplanmasıyla dramatik bir şekilde kaymaya başladığında, akışkanın balistik hareketi konusunda bir platform oluşturucu. Exception'da her şey gösterişli, bazen başınızı döndürebilir ama kısa patlamalarda iyi hissettiriyor.

Exception İndir

5. DARQ

Çıkış Tarihi: 15 Ağustos
Geliştirici: Unfold Games

DARQ, süslü bir tek renkli goth estetiğine sahip bir macera oyunudur. Bir Tim Burton filmi ya da bir Toolclip gibi. Kabusun içinde kalmış ve uyanamayan Lloyd'u oynuyorsunuz. Gizlilik ve bulmaca çözme, oyunun 3D perspektifini değiştiren mekaniğin merkezini oluşturuyor. Bu da temelde duvarlarda ve tavanlarda yürümenizi sağlıyor. Kesinlikle bir bulmaca olup olmadığını ya da bir goth veya her ikisi de olup olmadığını kontrol etmek için oynamaya değer.

DARQ İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!