Yeni Oyunlar 2019 Ağustos Son Hafta

Yorum · 43 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Minoria

Çıkış Tarihi: 27 Ağustos
Geliştirici: Bombservice

Minoria, Momodora serisinin yaratıcıları tarafından geliştirilen bir aksiyon platform oyunudur. Aslında, bu seri için "manevi bir devam" ve daha modern, daha az piksel-y estetiği olsa da aynı vuruşların bazılarına sahip gibi görünüyor. Mücadele, yakın mesafedeki dövüş ve uzun menzilli sihrin Castlevania benzeri karışımıdır ve i-frame'leri sıkmak için bir dodge roll kullanacaksınız. Momodora serisi pek çok kişi tarafından seviliyor ve Bombservice serisindeki bu yeni bölüm, düzgün bir devam gibi görünüyor.

Minoria İndir

2. Monster Sanctuary

Çıkış Tarihi: 29 Ağustos
Geliştirici: Moi Rai Games

Geçtiğimiz hafta Erken Erişim'e giren Monster Sanctuary, Pokemon canavar evcilleştirme ve Metroidvania'nın bir karışımıdır. Savaş sıra tabanlıdır. 3v3 taktiksel savaşlarda sayılarla boğuşuyor ve dövüş yetenek ağaçları üzerinde tartışıyor olacaksınız. Evcilleştirdiğiniz canavarlar aynı zamanda, dünyayı dolaşan dünyanın erişilemez alanlarına ulaşmak için de kullanılabilir. Bu da onların yakalanmasını, kendilerini savunmaları kadar keşif için de önemli kılıyor.

Monster Sanctuary İndir

3. Buoyancy

Çıkış Tarihi: 31 Ağustos
Geliştirici: Devs on a Boat

Buoyancy, hayatta kalmaya odaklanan bir başka su bazlı oyundur, ancak Raft'ın aksine, yüzen bir şehri inşa etme ve yönetme konusuna odaklanır. Okyanus topluluğunuzu bıkmış ve mutlu tutmaya ek olarak, doğal afetleri ve çeşitli korsanların saldırılarını da ortadan kaldırmanız gerekir.

Buoyancy İndir

4. MicroTown

Çıkış Tarihi: 31 Ağustos
Geliştirici: Snowy Ash Games

MicroTown'dan sorumlu olan stüdyo, bu "köy inşaatı ve yönetim simülatörünün" rahatlatıcı olması gerektiği konusunda ısrar ediyor. Çoğunlukla köylülerinizi mutlu tutuyor ve üretim zincirlerini yönetiyor olacaksınız. Zaman geçtikçe yeni teknolojiler ve malzemeler keşfedeceksiniz. Aynı zamanda madencilik, çiftçilik ve bunun gibi şeyler.

MicroTown İndir

5. Until You Fall

Çıkış Tarihi: 27 Ağustos
Geliştirici: Schell Games

Until You Fall dramatik bir fantezi dünyasında geçen bir VR kılıç dövüş oyunudur. Açıklamasında, "Büyüleyici bir ortamda çarpık düşmanlarla savaşmak için hem büyüyü hem de yakın dövüşleri kullanırken kılıç dövüş becerilerinizi sınayın. Savaşın, para toplayın ve daha da güçlenecek yeni silahlar hazırlayın." yazıyor.

Until You Fall İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!