Yeni Oyunlar 2019 Eylül 1. Hafta

0 Yorum · 80 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Creature in the Well

Çıkış Tarihi: 7 Eylül
Geliştirici: Flight School Studio

Yoku's Island Express'in langırt benzeri platformunu beğendiyseniz, Creature in the Well'i muhtemelen beğenirsiniz; top zıplatma ve bulmaca çözme özellikli bir yukarıdan aşağı zindan crawler. Bir tür robot olduğunuzu farz edeceğiniz "kalan son BOT-C birimi" olarak oynuyorsunuz. Eski bir tesise inişiniz sırasında her tür agresif yaratıkla karşılaşırsınız, bu yüzden bir kılıç ve onları zekâya götüren sayısız güvenilir sıçrayan enerji küresi ile donattığınız için şanslısınız. Kesinlikle eğlenceli görünüyor.

Creature in the Well İndir

2. This Merchant Life

Çıkış Tarihi: 6 Eylül
Geliştirici: Inexplicable Games

Adından da anlaşılacağı gibi, This Merchant Life olabileceğiniz en iyi ve en zengin seyahat tüccarı olma konusunda bir tycoon strateji oyunudur. Peregrine’in orta çağ krallığında, bu tür eşyaların alım satımı, paralı askerler alımı, at arabası ve atların yenilenmesi arasında geçiş yapacaksınız. Peregrine sakin olmaktan uzak ve paralı askerlerinizi sıra tabanlı dövüşlerde her türlü düşmana karşı kullanıyor olacaksınız. Her zamanki RPG tuzakları vardır.

This Merchant Life İndir

3. Fit For a King

Çıkış Tarihi: 6 Eylül
Geliştirici: Brent Ellison, Tanya X. Short

Fit For A King, Henry VIII'den ilham alan bir macera RPG'sidir ve bu kralın ünlülüğü ile uyumlu olarak, bu oyunun çoğu görünüşe göre insanlarla evlenmek ve icra etmekle geçiyor. Bu, "doğrusal olmayan bir macera sanal alan simülasyonu" dur ve tüm zamanınızı kendi düşmanlığınızı aşağılamak için harcarsınız. Görünüşe göre oyundaki hemen hemen her şeyle evlenebilirsiniz: kitap rafları dahil.

Fit For a King İndir

4. Children of Morta

Çıkış Tarihi: 4 Eylül
Geliştirici: Dead Mage

Children of Morta beklenen aksiyon rogue-lite, her biri çeşitli becerilere ve uzmanlığa sahip bir aile üyelerinden oluşan bir kadro sunar ve bunları, uygun bir şekilde belirsiz ve video oyunu yurdu olan 'The Corruption' a karşı koyar. Muhtemelen modern bir rogue-lite edebiyatında gördüğünüz en canlı ve en ayrıntılı piksel sanatlarından bazılar Children of Morta'da yer alır. Oyun altı oynanabilir karaktere sahiptir.

Children of Morta İndir

5. Dark Data

Çıkış Tarihi: 6 Eylül
Geliştirici: Pixelfoot Games

Dark Data, Nintendo 64 klasikleri Goldeneye 007 ve Perfect Dark'dan sonra stilize edilmiş, arındırılmış, yerel bir rekabetçi nişancı. Dört oyuncuya kadar destek verir, Team Deathmatch ve "Capture the Floppy" dahil olmak üzere dört moda sahiptir ve kilidini açmak için 17 silah, 10 harita ve bir sürü kozmetikle birlikte gelir. Eğer 1990'ların çocuğuysanız ve o dönemin düşük FPS çöplüğünü yeniden yaşamak isterseniz bu oyuna göz atmaya değer.

Dark Data İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!