Yeni Oyunlar 2019 Ocak 3. Hafta

0 Yorum · 44 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. Meeple Station

Çıkış Tarihi: 18 Ocak
Geliştirici: Vox Games

Meeple Station büyüleyici ve ayrıntılı piksel sanatıyla bir uzay istasyonu inşa oyunudur. İstasyon, bakıma ihtiyacı olan "Meeple" (people (insanlar) ile kafiyeli!) tarafından dolduruluyor. Ama aynı zamanda araştırma, keşif, mühendislik ve diğer konular konusunda da yardımcı olacaklardır. Sadece bir istasyon inşa etmekle ilgili değil: “uzak galaksileri keşfedecek ve cesur görevlere başlayacaksınız”. Oyun geçen hafta Erken Erişim'e başladı ve yaklaşık altı ila dokuz ay boyunca orada kalacak. 1.0 sürümü çıktığında, bir mücadele modu, çevrimiçi işbirliği modu ve diğer özellikler eklenecektir.

Meeple Station İndir

2. YIIK: A Postmodern RPG

Çıkış Tarihi: 18 Ocak
Geliştirici: Ackk Studios

PS1 dönemindeki JRPG'lerin tarzına göre tasarlanan YIIK, 90'lı yıllarda kurulmuş ve kasabasına musallat olan gizemli bir olayı araştıran Alex'in maceralarını takip ediyor. Sıra tabanlı bir dövüşe sahiptir, ancak saldırılar ve savunma hamleleri, silahlar arasında değişen kayıtlar, tuşlar ve kameralar ile küçük ritim odaklı mini oyunlar biçimini alır. Kesinlikle tuhaf: sanat tarzı harika, hareketli şehir merkezlerinden tuhaf ve psychedelic zindanlara kadar. Yazı zaman zaman karışabilir ve mücadele bazen biraz zahmetli olabilir, ancak her zamanki fantezi/bilim kurgu şablonlarından kaçan, anlatıya dayalı bir RPG'nin peşindeseniz, kesinlikle oynamaya değer.

YIIK: A Postmodern RPG İndir

3. She and the Light Bearer

Çıkış Tarihi: 17 Ocak
Geliştirici: Mojiken Studio

She and the Light Bearer, Steam sayfasına göre hikaye kitapları ve peri masalları tarzında tasarlanan bir point-and-click macerasıdır. Küçük Ateşböceği oynanabilir karakterdir ve oyuncu onu Anne'ye doğru yönlendirmekle görevlidir. Bu çoğunlukla, türün hayranlarına tanıdık gelecek şekilde "bilmeceler, zorluklar ve bulmacalar" çözmeyi içerir. Gerçekten öne çıkan sanat tarzı; elle çizilmiş grafikler berrak renkli ve güzel bir şekilde canlandırılıyor.

She and the Light Bearer İndir

4. Breach

Çıkış Tarihi: 17 Ocak
Geliştirici: QC Games

Geçen hafta Erken Erişim'e giriş yapan Breach, detaylı üçüncü şahıs mücadelesine odaklanan iddialı bir co-op RPG. Oyun düzinelerce sınıfa ve "bitmez" kişiselleştirmeye sahiptir ve çevrimiçi oyuna odaklandığı görülmesine rağmen, Breach solo oyunu ve görevleri desteklemektedir. Yetmiş bin yıl önce insanlık, Dünya'yı iki gerçekliğe bölen Immortals grubunun Veil'i yaratmasına kadar yok oluşun eşiğindeydi: bildiğimiz Dünya'ya sahip olan ve mitolojinin büyüdüğü her şeyi olan alternatif bir dünya. Şimdi Veil paramparça oldu ve iki dünya yıkıcı sonuçlarla birbirine çöküyor.

Breach İndir

5. Feudal Alloy

Çıkış Tarihi: 18 Ocak
Geliştirici: Attu Games

Feudal Alloy balık kontrollü bir robotun başrol oynadığı garip bir platform maceradır. Yani oyuna balık olarak oynuyorsunuz ya da robot. Mücadele oldukça basit, gözlem ve dayanıklılık yönetimine odaklanmış ve yağma, karakter/robot özelleştirmesi ve bolca sır var. Sanat tarzı, Adventure Time'a oldukça çarpıcı bir benzerliği ile oyunun en çekici yanıdır. Garip bir Metroidvania'nın peşindeyseniz kesinlikle araştırmaya değer.

Feudal Alloy İndir


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!