Yeni Oyunlar 2019 Şubat 2. Hafta

Yorum · 0 Görüntüleme

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.


Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. The Stillness of the Wind

Çıkış Tarihi: 8 Şubat
Geliştirici: Memory of God / Lambic Studios

The Stillness of the Wind, diğerleri şehre göç ettikten sonra küçük köyünde yalnız kalan Talma hakkında hikaye odaklı bir oyundur. Bu, Where the Goats Are'ın bir devamı ve bu oyunda, yalnızlık karşısında evcil bir rutinin sürdürülmesi (hayvanlara bakma, yemek yapma, sebze yetiştirme) hakkında çok fazla şey var. Hikaye, “şehirdeki ailenizden giderek daha rahatsız edici mektuplar getiren” seyahat eden bir tüccarın raporlarıyla şekilleniyor.

The Stillness of the Wind İndir

2. Supraball

Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Geliştirici: Supra Games

Supraball, 2016'dan bu yana Erken Erişim'de ve bundan bir süre önce beta olarak başlayan birinci şahıs futbol oyunu. Haftasonu 1.0'ı piyasaya sürüldü ve ücretsiz oynanabildiği için, bu garip spor/nişancı oyununu oynamanın bir zararı yok. Tamamen halledilmiş bir deneyim beklemeyin: geliştiriciler, oyunun eski motorunun bazı üstesinden gelemeyen sorunlara yol açtığını, ancak mükemmel oynanabilir göründüğünü açıklıyor. Yine de denemeye değer.

Supraball İndir

3. Project Winter

Çıkış Tarihi: 8 Şubat
Geliştirici: Other Ocean Interactive

Geçen hafta Erken Erişim’de başlatılan Project Winter, hayatta kalma ve "sosyal aldatmaca" unsuru ile multiplayer bir oyun. Amaç, vahşi doğadan kaçmak ve bunu yapmak için kaynak toplama ve keşif olacaktır. İlginç olan, bir partinin bazı üyelerinin tanımlanamayan hainler olacağı. "Amaçları, hayatta kalanların tespit edilmeden ve öldürülmeden kaçmalarını engellemektir" açıklaması yapıldı.

Project Winter İndir

4. Border Force

Çıkış Tarihi: 8 Şubat
Geliştirici: Spire Interactive

Border Force, sizi Brexit sonrası Britanya'nın ilk on gününde çalışan bir sınır muhafızlarının yerine koyuyor. Ancak bu temaya rağmen, oldukça hafif olduğu bildirildi. Tek oyunculu bileşen, işteki ilk on günü listeler, ancak aynı zamanda sekiz oyunculu kooperatif ve rekabetçi bir çevrimiçi çok oyunculu vardır. İlginç bir oyun olmakla birlikte eğlenceli olabilir.

Border Force İndir

5. Voidship: The Long Journey

Çıkış Tarihi: 9 Şubat
Geliştirici: Cydonian Games

Voidship: The Long Journey, hem RTS hem de nişancı oyun stillerine sahip bir yukarıdan aşağıya uzay keşif oyunudur. Özellikle bir askeri kaybın ardından, oyuncunun uzayda belirli bir koordinata ulaşması gerekir; bu da oldukça fazla çalışma gerektirir. Bir gemi inşa etmek ve optimize etmek, mürettebatını güçlendirmek ve uzay kötülerini durdurmak. Haritalar rastgele oluşturulur ve oyun tamamen değiştirilebilir.

Voidship: The Long Journey İndir


Daha fazla..
Ara
İlginizi Çekebilir!