Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Sizlere kolaylık olsun diye Steam'deki her yeni oyunu derledik.

Yeni Steam Oyunları

Yeni Steam Oyunları

Ortalama bir günde, yaklaşık bir düzine yeni oyun Steam'de yayınlanır. Ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünürken, bazen anlaşılması zor olabilir. Potansiyel olarak heyecan verici oyunlar, Steam'de yayınlanan her bir oyun sonrası dikkat edilmediği sürece kaybolup gidebilir.

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam'de çıkan her oyun araştırıldı. Bu liste, Grand Theft Auto'ları veya Steam'in Fallout 4'leri gibi oyunları içermez. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunlara odaklanabilirsiniz. İşte en yeni Steam oyunları listesi.

1. 异常 | Exception

Çıkış Tarihi: 5 Temmuz
Geliştirici: Kunpo Games

Exception agresif robot düşmanlarını etkili bir şekilde yenmek için robot AI programlama ile ilgilidir. Oyun, yüzeyde göründüğünden çok daha esnek (ve karmaşık) olan kendi GUI destekli programlama diline sahiptir. AI'nızı programladığınızda, arkanıza yaslanıp CPU ile dışarı çıkmalarını izlersiniz.

Exception İndir

2. Kubifaktorium

Çıkış Tarihi: 3 Temmuz
Geliştirici: Mirko Seithe

Geçen hafta Erken Erişim’de lanse edilen Kubifacktorium, bloklu voksel tabanlı grafiklere sahip bir sandbox koloni yönetimi oyunudur. Sömürgecilere tarla ve el işçiliği için talimat verecek, ulaştırma altyapısını kuracak ve en önemlisi, sömürgecilerinizi otomasyonun gücü ile geçim kaynaklarından arındıracaksınız. Oyun Erken Erişim’de ve "yaklaşık % 60'ı tamamlanmış" olmasına rağmen şu anda mükemmel oynanabilir. İşlerde daha fazla biyom ve teknoloji kademesi vardır.

Kubifaktorium İndir

3. NOYO-!

Çıkış Tarihi: 2 Temmuz
Geliştirici: Myaosoft

İşte renkli, estetik ve Earthbound ile Undertale'i hatırlatan bir tona sahip 16 bitlik bir JRPG. Steam açıklaması biraz belirsiz ve bu bilerek yapılmış. Oyun, Noyo adında bir kıza ve kedisi Michel'e odaklanıyor. Noyo'nun akllı telefonu olmadığı için DokuDenpa adlı hararetli yeni bir akıllı telefon uygulamasına bağışıklığı vardır. Böylece bir macera başlar. Eğlenceli gözüküyor.

NOYO İndir

4. Total Party Kill

Çıkış Tarihi: 3 Temmuz
Geliştirici: Adventure Islands

Total Party Kill, hepsi gözden çıkarılabilir olan üç zindan crawler archetype'ın oynadığı temiz küçük bir bulmaca oyunudur. Başka bir deyişle, oyunun bulmacalarında gezinmek için, onları feda etmeden önce güçlerinden yararlanmanız gerekir. Üyelerden en az biri hayatta kaldıkça, her şey yolundadır.

Total Party Kill İndir

5. Stranger Things 3: The Game

Çıkış Tarihi: 5 Temmuz
Geliştirici: BonusXP

Stranger Things 3: The Game popüler Netflix nostalji dizisi Stranger Things'in üçüncü sezonunu tanıtmak için tasarlanmış bir video oyunudur. "Yeni bir dokunuşla nostaljik bir eğlence" sunan, piksel sanatlı bir macera oyunu. TV dizisindeki on iki ana karakterden herhangi biri olarak oynayabilirsiniz ve oyun yerel kooperatif oyunu desteklemektedir.

Stranger Things 3: The Game İndir


Facebook Yorumları