Yeni Pokemon Masters'ın Oynanış ve Hikaye Detayları Açıklandı

Yeni Pokemon akıllı telefon oyunu bu yaz geliyor ve oyuncuları Pasio adlı yeni bir ada bölgesine götürecek ve ünlü eğitmenlerle üçe üç takım kurabilecekler.

Pokemon Masters

Pokemon Masters

Söz verildiği gibi The Pokemon Company, Perşembe günkü canlı yayını boyunca yeni Pokemon akıllı telefon oyunu Pokemon Masters hakkında bazı yeni bilgiler paylaştı. Oyun, DeNA ile Mario Kart Tour'un ve diğer Nintendo mobil oyunlarının arkasındaki stüdyonun ortak çalışmasıyla geliştiriliyor. Şimdi hikayesi ve oyunun nasıl oynanacağı hakkında biraz daha fazla şey öğrendik.

Pokemon Masters, Poke dünyasının her yerinden gelen ünlü eğitmenlerin Pokemon Masters Ligi turnuvasına katılmak için bir araya geldiği Pasio adlı yeni bir ada bölgesinde kurgulanmıştır. Bununla birlikte, bu sefer her bir eğitmen yalnızca bir partner Pokemon ile seyahat ediyor. Pasio bölgesinde ilerlerken, diğer Sync Pairs ile takım kurabilecek, sonra tüm takımı AI rakiplerine karşı üçe üç savaşta kontrol edebilecek ve Gym rozetleri toplayabileceksiniz.

Ana hat Pokemon oyunlarının aksine, Masters'daki savaşlar gerçek zamanlı olarak ortaya çıkar. Hareket göstergesinde iki saldırı bulunur ve zaman içinde yavaş yavaş dolar; dolduğunda, serbest bırakmak için bir saldırıya dokunursunuz. Ayrıca güçlü ve gösterişli Sync Hareketlerini daha fazla hasar için serbest bırakabilirsiniz. Pokemon savaş sırasında hamleleri kullanabilecek tek kişi değil. Eğitmenler de ayrıca Pokemon'u iyileştirmek veya istatistiklerini yükseltmek için destek hareketlerini kullanabilir.

Neredeyse her büyük karakter Gym Lideri ve serinin dört bir yanından gelen rakipler oyunda gözüküyor. The Pokemon Company, piyasaya sürülecek 65 Sync Pair'in olacağını söyledi. Daha sonra da fazlası yayınlanmaya devam edecek.

Pokemon Masters, iOS ve Android cihazlar için 2019 Yaz'ında başlıyor. The Pokemon Company henüz ne olacağı konusunda ayrıntılı bir bilgi vermemiş olsa da, oyunu indirmek ücretsiz ve isteğe bağlı mikro ödemeler olacaktır.

Daha fazla..
×

Sitemiz Yenilendi!

Sitemizi sosyal oyuncu ağına çevirdik, sitemize üye olarak oyuncu profilinizi oluşturabilir,

ilgili gruplara katılabilir, kendi sayfanızı oluşturabilir, ilan verebilir, sizin gibi başka oyuncularla tanışabilirsiniz.

Üye olarak oyuncu profilinizi oluşturmanızı ve yenilikleri keşfetmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Türkiye'nin İlk ve Tek Oyuncu Ağına Hemen Katıl!