Yeni PUBG Vikendi Kar Haritası Artık PS4 ve Xbox One'da Mevcut

0 Yorum · 185 Görüntüleme

Geçen ay PC ve cep telefonlarındaki çıkışını takiben PlayerUnknown's Battlegrounds'ın en yeni haritası Vikendi artık konsollara ulaştı.


PUBG Vikendi Kar Haritası

PUBG Vikendi Kar Haritası

Geçen ay PC ve cep telefonlarındaki çıkışını takiben PlayerUnknown's Battlegrounds'ın en yeni haritası Vikendi artık konsollara ulaştı. Geliştirici PUBG Corp., Vikendi Survivor Pass ve diğer yeni içeriklerle birlikte belirtilen kar haritasını her iki platforma getirerek PS4 ve Xbox One'daki battle royale oyunu için yeni bir güncelleme yaptı.

Vikendi, bugüne kadar PUBG'ye gelen dördüncü harita. Karla kaplı arazisinin ötesinde, en belirgin özelliği boyutu. Oyundaki diğer haritalardan farklı olarak Vikendi 6x6 km büyüklüğündedir ve hem Erangel hem de Miramar'dan daha küçüktür, fakat 4x4 Sanhok'tan daha büyüktür.

Vikendi ayrıca özel bir araçla birlikte geliyor: kar aracı. İki oyuncuyu oturabilir ve haritanın karlı manzarasına PUBG'nin diğer araçlarından daha uygundur, ancak diğer arazi türlerinde iyi performans göstermez. PUBG Corp. ayrıca iki yeni silah ekledi: tüm haritalarda bulunan Skorpion ve yalnızca Vikendi'de görünen G36C.

Bir de Vikendi ile birlikte gelen Vikendi Survivor Pass var. Fortnite'ın Battle Pass'ı gibi, oyunculara 10 hafta boyunca tamamlamaları için çeşitli zorluklar veriyor. Bu zorlukları yerine getirmek, seviyeyi yükseltir ve bu da kozmetik ürünlerinin ve diğer ödüllerin kilidini açar.

Güncellemeyi tamamlamayan diğer şeyler, PS4 ve Xbox One'da oyun için ayarlamalar ve düzeltmelerdir. Diğer şeylerin yanı sıra, PUBG Corp. paraşüt sistemini yeniledi ve çeşitli performans iyileştirmeleri yaptı. Tüm yama notlarını PUBG web sitesinde bulabilirsiniz.


Daha fazla..
0 Yorum
Ara
İlginizi Çekebilir!