Yeni World War Z Oynanış Videosu Yayınlandı

Yeni World War Z Oynanış Videosu Yayınlandı

Yeni World War Z Oynanış Videosu

Yeni World War Z Oynanış Videosu

Sabre Interactive, World War Z‘in en yeni oynanış fragmanını yayınladı. “Zombies Are Coming (Zombiler Geliyor)” isimli fragman, oyuna en yeni bakış açısı ve en üst seviye zombi sürüsü aksiyonunu gösteriyor. Bu fragman katılımcı perakende mağazalarda mevcut olan ön siparişleri kutlamak için tam zamanında yayınlandı.

Sabre’nin dinamik Swarm Motoru ile güçlendirilen World War Z, benzersiz bir aksiyon deneyimi için bir seferde yüzlerce hızlı, kana susamış zombiyi açığa çıkarmayı vaat ediyor.

Oyuncular altı ayrı sınıftan ve ölümcül silah, patlayıcı, taret ve tuzaklardan oluşan bir cephanelik arasından seçim yapacaklar. Oyuncular dünyadaki yoğun dört oyunculu co-op mücadele görevleriyle ölüleri geride bırakacaklar. Rekabetçi, takım tabanlı Players vs. Players vs. Zombies (PvPvZ) multiplayer oyununda hem zombilere hem de gerçek insan rakiplere karşı savaşacaklar.

Oyun, Aralık 2017’de The Game Awards’da dört kişilik bir kooperatif olarak açıklanmıştı ve 2013 yapımı World War Z filmine dayanıyor. Oyuncular, omzun üzerinden üçüncü şahıs nişancı kooperatifi ile oynanan oyunla çok sayıda zombiye, savunma tuzağına ve yerleşmelerine karşı savaşacak. Mekanlar olarak oyun New York, Jerusalem ve Moscow’da kugulanmıştır.

World War Z’in 16 Nisan’da PC’de çıkması bekleniyor. Yayınlanan muhteşem oynanış videosuna göz atabilirsiniz.

World War Z | Dünyalar Savaşı Z İnceleme – Game Play